Za paliwo płać przy dystrybutorze.

Za paliwo płać przy dystrybutorze.

BZ WBK Leasing z usługą mFLOTA ORLEN

 

BZ WBK Leasing poszerza pakiet usług związanych z kartami paliwowymi. Dotychczas skorzystało z nich już około 9 000 klientów Spółki. Teraz kierowcy samochodów osobowych i ciężarowych mogą ominąć kolejki w kasach, a za paliwo zapłacić przy dystrybutorze. BZ WBK Leasing uzupełnienia ofertę skierowaną do firm zainteresowanych finansowaniem pojazdów.

BZ WBK Leasing proponuje swoim klientom karty paliwowe już od 7 lat. To ich pozytywne reakcje i rosnące możliwości jakie daje rozwój technologiczny, skłoniły firmę do rozbudowania oferty. Usługa mFLOTA ORLEN umożliwia opłacanie należności za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze na większości stacji ORLEN  w całej Polsce. Do płatności wystarczy przeznaczona do tego aplikacja w telefonie komórkowym, którą można pobrać z każdej popularnej platformy mobilnej, tj. iOS, Android i Windows Phone.

- Stawiamy na innowacje, dostępność usług i wygodę. Śledzimy trendy technologiczne, które mogą ułatwić korzystanie z naszych usług i słuchamy głosu klientów. W ciągu siedmiu lat zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania kartami paliwowymi. Rokrocznie podpisujemy blisko 1500 nowych umów. Trzeci kwartał 2017 roku również rokuje bardzo dobrze. W lipcu i sierpniu odnotowaliśmy ponad 20 procentową dynamikę wzrostu r/r. W najbliższym czasie do oferty wprowadzimy także kartę paliwową innej dużej sieci paliwowej – mówi Tomasz Sęba, dyrektor ds. ubezpieczeń i produktów komplementarnych w BZ WBK Leasing.

Klienci BZ WBK Leasing mają do wyboru dwie wersje kart paliwowych. Różnią się limitem, który wynosi 1000 lub 2000 zł. Wydanie karty to jednorazowy koszt 29 zł netto. Oszczędność czasu, którą zapewnia usługa mFLOTA ORLEN dołącza do zestawu korzyści, które  posiadacze kart paliwowych już znają

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje