Zmiany w Kogel

Zmiany w Kogel

Nowy Dyrektor Sprzedaży w regionie Europy Północno-Wschodniej

 

W Polsce, Czechach i krajach bałtyckich sieć sprzedaży Kögel rozwija się bardzo prężnie. Krystian Smolski zadba o polepszenie, przyspieszenie i zintensyfikowanie obsługi klientów firmy Kögel w tych krajach. Jako rodowity Polak ma on najlepsze rozeznanie w tej branży i lokalnym rynku. Odpowiada on nie tylko za rozwój strategiczny istniejącej już sieci sprzedaży, ale także za wsparcie kluczowych klientów. Podlegać on będzie bezpośrednio pod Dyrektora zarządzającego firmy Kögel, Massimo Dodoni.

Krystian Smolski, wspólnie z wieloletnimi dystrybutorami, takimi jak Grupa DBK w Polsce, Čestmír Klíma w Czechach, Autohaagis Balti w Estonii, Bene Parts Baltic na Łotwie i Bene Trucks na Litwie, będzie wspierał klientów również bezpośrednio na miejscu analizując ich indywidualne potrzeby oraz doradzając w zakresie produktów Kögel dla branży spedycyjnej i budowlanej.

37-letni Krystian Smolski może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w sprzedaży pojazdów użytkowych i części zamiennych: Przed przejściem do firmy Kögel  pełnił obowiązki Key-Account-Managera w międzynarodowej firmie produkującej osie do naczep. Wcześniej, po ukończeniu studiów w zakresie nauk administracyjnych, pracował on na różnych stanowiskach w obszarze sieci sprzedaży w dużych przedsiębiorstwach zajmujących się dystrybucją części zamiennych i wyposażenia warsztatowego.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL