Zajrzyj do strefy Q-Service Truck

Zajrzyj do strefy Q-Service Truck

Dla warszatów jak i flot


Do odwiedzenia stoiska Q-Service Truck podczas 16. Targów Inter Cars zachęcamy zarówno warsztaty, które już są członkami tej sieci serwisowej, jak i te, które chciałyby do niej dołączyć.

Część poświęcona sieci serwisowej będzie znajdować się w namiocie strefy ciężarowej w hali A, stanowiąc część całego stoiska przygotowanego specjalnie z myślą o klientach z rynku samochodów użytkowych. Dla członków Q-Service Truck będzie to okazja do dyskusji i rozmów na tematy biznesowe. Ponadto w sobotę, o godz. 14:00 w ciężarówce Show Car, stojącej na stoisku Działu Szkoleń (przed wejściem do strefy ciężarowej), odbędzie się dla nich zamknięte spotkanie. Przedstawiciele Inter Cars omówią na nim mechanizmy jesiennej akcji marketingowej.

Z kolei na warsztaty, zainteresowane przystąpieniem do sieci, czekać będą menadżerowie regionalni, którzy opowiedzą o zaletach członkostwa w Q-Service Truck oraz o tym, jakie wymogi formalne trzeba spełnić, by do niej dołączyć.

Do odwiedzenia stoiska zachęcamy również firmy posiadające floty pojazdów. Będą bowiem mogły dowiedzieć się, jakie korzyści niosą ze sobą naprawy realizowane w tak dużej sieci serwisowej.

Stoisko Q-Service Truck znajduje się w sąsiedztwie stoisk dostawców z rynku ciężarowego, dzięki temu wszyscy odwiedzający będą mieli na wyciągnięcie ręki najnowsze informacje, nowinki techniczne oraz przygotowaną przez wystawców ofertę targową.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL