Workshop Tab & W.Easy

Workshop Tab & W.Easy

System  diagnostyczny dla warsztatów i właścicieli flot pojazdów użytkowych

W ostatnim czasie oferta firmy DRABPOL- przedstawiciela w Polsce koncernu Continental VDO w Polsce,  wzbogaciła się o  nowy produkt – urządzenie diagnostyczne WorkshopTab & W.Easy.

Nowy system powstał dzięki współpracy firm Continental VDO oraz  WabcoWürth i jest wynikiem   rozszerzenia  funkcjonalności urządzenia serwisowego  WorkshopTab o funkcje produktu W.Easy, będącego  najkompletniejszym rozwiązaniem diagnostycznym dla serwisów TIR w Europie.
Sam WorkshopTab oferuje rozwiązanie „ wszystko w jednym” , obejmujące pełną kalibrację tachografów, kontrole manipulacji, raporty z testów i obsługę danych.

Nowy system to  pierwsze na świecie narzędzie, które obok pełnej diagnostyki pojazdów ciężarowych, naczep/przyczep, LCV, autobusów i autokarów pozwala na kompleksową obsługę tachografów zarówno cyfrowych , jak i analogowych.

Rozwiązania diagnostyczne W.EASY mają modułową strukturę i mogą być dostosowane do specyficznych wymogów  warsztatu: od pakietu podstawowego, aż po rozwiązanie kompleksowe.Pakiety oprogramowania,  można łączyć ze sobą w moduły w zależności od potrzeb.

DARBPOL oferuje  oprogramowanie wielomarkowe do obsługi ciągników, naczep/przyczep, samochodów dostawczych (LCV) i autobusów/autokarów wszystkich popularnych producentów. Oryginalne dane diagnostyczne dla marki Mercedes-Benz ujęte są w wielomarkowym systemie diagnostycznym.

Przeczytaj też:
Ponad 350 warsztatów w 7 krajach

Kompleksowy system warsztatowy cechujący się wielo-markową ekspertyzą techniczną dla warsztatów pojazdów użytkowych

Więcej gwarancji dla dilerów i warsztatów samochodowych od Gothaer

Nie ma branży bez ryzyka, jest tylko nieodpowiednia ochrona. Ruszyły zgłoszenia do Sachs Race Cup 2015

Polski oddział ZF Friedrichshafen AG zaprasza do udziału w Sachs Race Cup 2015. Klub Partnerów Shell Helix

Program lojalnościowy Klub Partnerów Shell Helix dla niezależnych warsztatów samochodowych w nowej odsłonie ma już rok. Za nami 14. Targi Inter Cars

Blisko 200 wystawców ze świata motoryzacji, 40 tysięcy gości odwiedzających zarówno Targi, jak i Inter Cars Motor Show, niezliczone godziny szkoleń, prezentacji i rozmów biznesowych, a także niezapomniane wrażenia z pokazów świata motorsportu. Międzynarodowe Targi GasShow i Autoservice Expo 2014

W dniach 5 i 6 marca w Warszawie odbyła się już piąta edycja Międzynarodowych Targów GasShow i towarzyszących im Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Zaopatrzenia i Usług Dla Warsztatów Samochodowych Autoservice Expo 2014. Spory do lamusa - podejmujemy współpracę.

Pod takim tytułem w dniach 13-14 listopada w Warszawie, w hotelu Sofitel Victoria odbędzie kolejna konferencja motoryzacyjna, której elementami składowymi jest VII Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych oraz VII Konwencja Polskich Dealerów Samochodów. Targi Gasshow 2013 - przygotowania rozpoczęte

W dniach 6 - 7 marca 2013 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja największej imprezy branży LPG, CNG i LNG w Europie: Międzynarodowe Targi GasShow 2013. Kamasa Tools na targach Automechanika 2010

Od 14 do 19 września 2010 r., we Frankfurcie nad Menem odbywać się będą targi Automechanika, podczas których wystawcy z całego świata mają możliwość prezentacji produktów z dziedziny wyposażenia warsztatów, części samochodowych itp. Na tegorocznej imprezie nie zabraknie także marki Kamasa Tools.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje