Auto Moto Show

Auto Moto Show

Zbliża się kolejna, już 12-ta edycja targów

 

Rok temu na terenie Expo Silesia w Sosnowcu zaprezentowano 190 samochodów, było niemal 100 wystawców na ponad 20 tys. m2 powierzchni wystawienniczej.

Warto dodać, że targi odwiedziło blisko 38 tys zwiedzających. Tegoroczne targi zapowiadają się jeszcze ciekawiej.

Hasło przewodnie imprezy to : "WCZORAJ DZIŚ I JUTRO MOTORYZACJI"

Zaprezentowane zostaną samochody zabytkowye, auta które nie dawno pojawiły się na rynku i kilkanaście samochodów premierowych. Przyszłość motoryzacji to jednak samochody elektryczne, hybrydowe i bez wątpienie autonomiczne. To wszystko na targach Auto Moto Show. Ponieważ nasza impreza ma charakter motoryzacyjnego pikniku będzie wiele imprez towarzyszących:  zlot tuningowy, strefa samochodów zabytkowych,  strefa tuningu i driftu,  parada motocyklistów,  tradycyjne premiery , samochody luksusowe - dodatkowo pokazy, konkursy, spotkania ze znanymi ludźmi , a to tylko część atrakcji które czekają na gości Auto Moto Show.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jedną z ekspozycji targów będzie prezentacja par samochodów tej samej marki, które dzieli kilkadziesiąt lat (np VW Golf pierwszej i ostatniej generacji). To będzie pokaz historii i rozwoju motoryzacji. Jeśli do tego dodać pokazy, konkursy (w tym konkurs sprawnościowy, gdzie główną nagrodą będzie możliwość przejażdżki Lamborghini lub Ferrari na profesjonalnym torze) i zabawy oraz wybory miss moto to motoryzacyjny weekend wydaje się niezwykle atrakcyjny.

Do obiektów EXPO SILESIA zapraszamy w sobotę i niedzielę 16 i 17-go września 2017

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje