VISTA trwa

VISTA trwa

Największe na świecie zawody dla mechaników samochodów ciężarowych i autobusów

 


Rejestracja na największy na świecie konkurs dla mechaników, VISTA*, rozpoczęła się 4 września 2017. Szacuje się, że weźmie w nim udział ponad 18 tysięcy mechaników z międzynarodowej sieci autoryzowanych warsztatów Volvo Trucks i Volvo Buses. VISTA chce przyciągnąć i utrzymać zdolnych pracowników serwisowych dzięki pracy zespołowej i doskonaleniu kompetencji.

Mimo, że VISTA opiera się na rywalizacji, głównym założeniem konkursu jest promowanie pracy zespołowej, budowanie siły i ducha zespołu oraz zachęcanie do samorozwoju i doskonalenia kompetencji. Dzięki temu pracownicy serwisowi pogłębiają swoją wiedzę i podnoszą jakość swojej pracy. W konsekwencji, usprawni to obsługę i zwiększy satysfakcję Klientów.

Dzięki wysoko wykwalifikowanym i zmotywowanym mechanikom autoryzowane serwisy Volvo Trucks przeprowadzają diagnozy i naprawiają samochody ciężarowe „za pierwszym razem”, terminowo i z zachowaniem wysokich standardów jakości. Te umiejętności są kluczowe do zapewnienia Klientom maksymalnego czasu bezawaryjnej pracy ich pojazdów.

„VISTA doskonali nasze umiejętności i motywuje, aby zostać najlepszą załogą na świecie. A jeżeli nasi mechanicy są najlepsi na świecie, to my mamy motywację, aby być równie dobrymi w naszej pracy z Klientem” – mówi Claes Nilsson, Prezes Volvo Trucks.

Szacuje się, że VISTA 2017-18 przyciągnie ponad 18 tysięcy pracowników serwisowych z międzynarodowej sieci autoryzowanych serwisów Volvo. Będą oni wspólnie pracować w 4 500 zespołach. W tym roku tematem przewodnim jest „Wydajność ponad wszystko” („Performance is everything”), co podkreśla, że osiąganie najwyższej wydajności jest w Volvo Trucks i Volvo Buses priorytetem. VISTA to również sposób, w jaki Volvo odpowiada na międzynarodowe wyzwanie dotyczące rekrutacji i utrzymania pracowników warsztatowych.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL