Ponad 6000 wybranych artykułów do przyczep i naczep

 Ponad 6000 wybranych artykułów do przyczep i naczep

Nowy katalog EUROPART produktów do przyczep i naczep

 Więcej części, więcej porad i bardziej przejrzyste wyszukiwanie: nowe, zaktualizowane wydanie katalogu EUROPART produktów do przyczep i naczep. Na 944 stronach największy europejski sprzedawca części do pojazdów użytkowych i wyposażenia warsztatów oferuje ponad 6000 części zamiennych, akcesoriów oraz materiałów i narzędzi przeznaczonych do serwisowania i naprawiania przyczep oraz naczep.

Katalog jest podzielony przejrzyście na dziesięć grup produktowych: części zamienne do osi i układów jezdnych, a także elementy pneumatyczne, części do podwozi, elementy do montażu zewnętrznego, części zamienne do nadwozi, układów oświetlenia i instalacji elektrycznych oraz do przyczep do samochodów osobowych i transporterów. Uzupełnieniem oferty EUROPART zabezpieczenie ładunków i wyposażenie warsztatów.

W nowym wydaniu tej obszernej publikacji EUROPART poświęca więcej miejsca niż poprzednio takim obszarom, jak: układy pneumatyczne, osprzęt do osi i oświetlenie. Poza tym w katalogu po raz pierwszy uwzględniono również agregaty chłodnicze. Nowością są również rozdziały poświęcone wyposażeniu warsztatów oraz częściom zamiennym do lekkich przyczep do samochodów osobowych i transporterów. Rozdziały mają przejrzystą strukturę, a ich uzupełnieniem są warte przeczytania informacje na temat poszczególnych grup artykułów oraz liczne porady ekspertów, które przydadzą się podczas codziennej pracy w warsztacie.

Jednym z głównych elementów tego katalogu jest grupa produktów Osie do przyczep/naczep. Można tam znaleźć części zamienne do najpopularniejszych osi wszystkich czołowych producentów, takich jak BPW, SAF, ROR/Meritor, Gigant, Jost, Valx i Schmitz Cargobull. Dostępne są części zarówno do aktualnych, jak i starszych modeli osi. Osobny rozdział jest poświęcony tematowi układów pneumatycznych. Czytelnik znajdzie w nim standardowe i specjalne części zamienne oraz przydatny przegląd najważniejszych właściwości i charakterystycznych rozwiązań układów pneumatycznych firm Wabco, Knorr i Haldex. W ofercie EUROPART dostępny jest również system złączy wtykowych ABC firmy Raufoss. Ten system z tworzywa sztucznego jest lżejszy niż elementy metalowe, a łączniki mają również system słyszalnej kontroli zatrzaśnięcia i w ten sposób ułatwiają niezawodny i szczelny montaż przewodów pneumatycznych.

Szczególnie obszerny jest rozdział „Oświetlenie i instalacje elektryczne” – odpowiednio do znaczenia tej tematyki dla codziennej pracy na warsztacie. EUROPART najwięcej uwagi poświęca tutaj systemowi oświetlenia i okablowania EasyConn firmy Hella oraz systemom lamp firmy Aspöck. Hella EasyConn jest to modułowy, bezrozdzielaczowy system okablowania i oświetlenia, który może współpracować zarówno z tradycyjną techniką żarówkową, jak i rozwiązaniami LED. Katalog EUROPART zawiera różne modele lamp do oświetlenia tylnego, bocznego oraz obrysowego, zarówno firmy Hella, jak i specjalizującej się w oświetleniu firmy Aspöck.

Po raz pierwszy katalog EUROPART z produktami do przyczep i naczep zawiera uzupełniający rozdział „Wyposażenie warsztatów”. Oprócz narzędzi standardowych i specjalnych do naprawiania i serwisowania przyczep/naczep są tutaj podane również produkty techniki mocowania – śruby i nity – oraz środki BHP i wyposażenie warsztatów.

Podobnie, jak w przypadku segmentu pojazdów ciężarowych i autobusów, EUROPART oferuje również wiele części do przyczep i naczep pod marką EUROPART Premium Parts – jako tańsza alternatywa dla części zamiennych produkowanych przez oryginalnych producentów danych marek. Obejmują one przede wszystkim części zużywalne i materiały eksploatacyjne, takie jak tarcze i okładziny hamulcowe czy regulatory luzu. Cały asortyment EUROPART Premium Parts charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością w atrakcyjnych cenach. Dzięki ciągłym kontrolom EUROPART zapewnia niezmiennie wysoką jakość produktów również w trakcie bieżącego procesu produkcyjnego.
    ­
­     ­

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL