Smart Cargo Solutions

Smart Cargo Solutions

Nowy partner biznesowy Rusak Business Services

 

Rusak Business Services, lider wśród brokerów celnych w Polsce rozpoczął współpracę ze Smart Cargo Solutions jedną z najprężniej rozwijających się polskich marek logistycznych.

W ramach współpracy broker celny będzie odpowiedzialny zarówno za odprawę importową jak i eksportową.

- Rozwój współpracy w zakresie obsługi celnej jest jednym z kluczowych kierunków naszej działalności. Firmy z obszaru spedycji i logistyki są dla nas ważnymi partnerami biznesowymi. Dlatego cieszymy się, że udało nam się pozyskać nowego klienta właśnie z branży logistycznej. Jest to dla nas niewątpliwym sukcesem i kolejnym krokiem w realizacji obranej strategii, zwłaszcza że SMART Cargo Solutions to firma z dużym potencjałem zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowymmówi Tomasz Rusak, Członek Zarządu Rusak Business Services.

Zarząd SMART Cargo Solutions posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług logistycznych przedsiębiorcom zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Firma jest obecna na wszystkich kontynentach dzięki sieci biur partnerskich Global Affinity Alliance. Zespół Smart Cargo Solutions zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie międzynarodowego transportu lądowego, lotniczego oraz oceanicznego. Mocną stroną firmy są trwałe relacje biznesowe z liniami lotniczymi, armatorami morskimi, portami i lotniskami, co pozwala na dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

- Fundamentem strategii SMART Cargo Solutions jest wzorowy i proaktywny serwis świadczony naszym klientom w ramach szeroko pojętych usług logistycznych, a to wymaga pełnego skupienia na tym, na czym znamy się najlepiej. W obszarze logistyki dysponujemy wieloletnią wiedzą, doświadczeniem i praktyką. Bliska współpraca z Rusak Business Services pozwala nam zapewnić naszym klientom pełną gamę usług celnych, włącznie z profesjonalnym doradztwem, przy jednoczesnym 100% bezpieczeństwie transakcji klientów dokonywanych ze Skarbem Państwa. Efektywnie klient widzi i odczuwa to serwisowo tak, jakby dział celny był jednym z działów naszej firmy. – podsumowuje Piotr Iwaniuk Prezes Zarządu SMART Cargo Solutions

Rusak Business Services to jeden z leaderów w zakresie doradztwa celnego na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło brokerowi zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi. Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO oraz certyfikat WSK (Wewnętrzny System Kontroli). Firma posiada kilkanaście biur w Polsce, 3 oddziały zagraniczne, punkty obsługi składów celnych oraz szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL