Bardziej atrakcyjny i popularniejszy niż kiedykolwiek

Bardziej atrakcyjny i popularniejszy niż kiedykolwiek

Mercedes-Benz Klasy V 

- Po trzech latach od debiutu Klasa V cieszy się niesłabnącą popularnością. Jesteśmy dumni z rynkowego sukcesu naszego vana, a ostatnie wyniki sprzedaży stanowią jedynie potwierdzenie jego pozycji. Teraz, tuż przed targami we Frankfurcie, po raz kolejny podnosimy atrakcyjność Klasy V. Odpowiadając na życzenia naszych klientów, poszerzamy gamę modelu o nowe warianty – mówi Volker Mornhinweg, szef Mercedes-Benz Vans.

Kolejną nowością obok wersji RISE jest limitowana do 1500 egzemplarzy edycja Klasy V o nazwie „designo hyacinth red metallic”. Ekstrawagancki, metaliczny czerwony lakier czyni ją szczególnie atrakcyjną dla nabywców ceniących designerski styl. Ten sam odcień znany jest już m.in. z Klas C oraz E. W przypadku Klasy V standardowo połączono go z pakietem Night, który wzbogaca nadwozie o czarne akcenty. Pakiet dostępny jest też jako opcjonalny element wyposażenia dla innych wersji (więcej informacji poniżej).

Nabywcy limitowanej serii mogą skusić się też na kolejne optyczne dodatki, takie jak linia AMG. Wariant będzie dostępny w sprzedaży na wszystkich europejskich rynkach od września 2017 r. – zarówno dla Klasy V, jak i modeli Marco Polo oraz Marco Polo HORIZON, pojazdów turystyczno-rekreacyjnych na bazie vana z gwiazdą.

Od września 2017 r. w ofercie Klasy V debiutuje opcjonalny pakiet Night ze stylowymi czarnymi dodatkami, podkreślającymi ekspresyjny charakter modelu. Pakiet obejmuje m.in. czarne, 18-calowe obręcze z lekkich stopów z wykończeniem na wysoki połysk, obudowy lusterek bocznych pokryte lakierem „czerń obsydianu”, osłonę chłodnicy z czarnymi listwami i chromowanymi akcentami oraz przyciemniane tylne szyby. W połączeniu z liniami wyposażenia AVANTGARDE i EXCLUSIVE także listwa biegnąca pod bocznymi szybami ma kolor czarny. Co więcej, pakiet Night można zestawić z linią AMG oraz zewnętrznym sportowym pakietem AVANTGARDE i wzbogacić go wówczas o czarne wkłady wlotów powietrza w przednim zderzaku.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL