Trzy specjalności firmy Kögel

Trzy specjalności firmy Kögel

Kögel prezentuje swoje produkty na targach Comtrans 2017 w Moskwie

 

Na tegorocznych targach Comtrans w Moskwie, firma Kögel – jeden z największych importerów naczep w Rosji – od 5 do 9 września na stanowisku nr 370 w pawilonie 3, w hali 13 zaprezentuje swoje portfolio dla branży transportowej i budowlanej. Oprócz naczepy Cargo – pojazdu od wielu lat bardzo cenionego przez spedytorów z Rosji i innych krajów wschodnioeuropejskich ze względu na swoją wytrzymałość, jakość i niezawodność – firma Kögel przedstawi także produkty ciągle jeszcze nowe na rynku rosyjskim: oś naczepową Kögel – KTA oraz wywrotkę wannową Kögel.

Prezentowane produkty są optymalnie dostosowane do lokalnych wymagań i pod wieloma względami zapewniają długotrwałe korzyści:

Naczepa Kögel Cargo - Ten bestsellerowy produkt firmy Kögel idealnie nadaje się do zastosowania w transporcie towarów na obszarze Europy Wschodniej. Ponadto model Cargo wyróżnia się wytrzymałością, bogatym wyposażeniem seryjnym i bogatą ofertą wyposażenia indywidualnego. Oprócz wysokiej jakości wykonania, Cargo przekonuje także niskimi kosztami eksploatacji i niezwykłą elastycznością w użytkowaniu.

3-osiowa wywrotka wannowa Kögel - Wystawiana na targach Comtrans 3-osiowa wywrotka wannowa o pojemności 27 m³ to wariant wyposażony w koryto z dnem o grubości 5 mm, tylną klapę hydrauliczną o grubości 4 mm wykonaną z ulepszonej  stali Hardox-450 i ściany boczne z 4-milimetrowej blachy stalowej S700 o wysokiej wytrzymałości. Ta kombinacja stanowi optymalne rozwiązanie przeznaczone do codziennego transportu kruszywa, żwiru i różnego rodzaju materiałów sypkich.

Oś naczepowa Kögel – KTA to produkt całkiem nowy, montowany seryjnie w wielu modelach Kögel Cargo, Kögel Lightplus, Kögel Cool – PurFerro quality, Kögel Box i w różnych podwoziach. Ta łatwa w konserwacji oś jest idealnie dostosowana do naczep Kögel, a dzięki unikalnej w branży „podwójnej amortyzacji” w postaci miękkiej tulei gumowej i wahacza ze stali sprężynowej, dodatkowo udoskonala właściwości jezdne.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL