DB Schenker i Neonet wciąż razem dla e-commerce

DB Schenker i Neonet wciąż razem dla e-commerce

Kompleksowa obsługa dostaw AGD na terenie kraju.

 

DB Schenker w Polsce po raz kolejny operatorem logistycznym dla Neonet S.A.
 DB Schenker wygrał ogłoszony przez Neonet przetarg i będzie realizował dostawy towarów Neonet zarówno do sklepów, dystrybutorów, jak i osób prywatnych. Współpraca obu firm trwa już od 7 lat. Odpowiadając na indywidualne potrzeby tego klienta, operator logistyczny stworzył usługę DB SCHENKERhome obejmującą dostawy do osób prywatnych z możliwością wniesienia towaru i wyboru okna czasowego dostawy.

- W DB Schenker budujemy kulturę Lean. Jej elementem jest ciągłe doskonalenie obsługi klientów i procesów operacyjnych. Ściśle współpracujemy z klientem, tworzymy nowe rozwiązania   z myślą o jutrze. – mówi Janusz Górski, CEO DB Schenker North & East Europe.- Z Neonet łączą nas nie tylko operacje, ale również wspólne wartości, a to jest bardzo ważne w budowaniu odpowiedzialnego biznesu. – dodaje Janusz Górski.

- Jednym z głównych powodów, który zdecydował o wyborze DB Schenker jest takie samo nastawienie do realizacji potrzeb klienta. Dotychczasowa współpraca, wspólnie wypracowane rozwiązania, elastyczność i chęć doskonalenia się są niezwykle istotne w oferowaniu klientom naszej grupy stabilnego, wysokiego poziomu jakości. Bez konsekwencji w działaniu oraz wzajemnego zaufania nie bylibyśmy w stanie tego osiągnąć.mówi Piotr Skobało, Dyrektor Pionu Logistyki i Obsługi Klienta grupy Neonet.

DB Schenker obsługuje dla Neonet średnio 1500 przesyłek dziennie, a w rekordowym dniu przed rozpoczęciem weekendu majowego po odbiór towaru podstawiono aż 30 naczep, na których było umieszczonych ok. 2700 przesyłek. W celu zapewnienia terminowej, bezpiecznej realizacji odbiorów i dostaw przesyłek i przy tak dużej skali współpracy wymagana jest ścisła kooperacja między wszystkimi działami firmy i klientem oraz płynny przepływ informacji.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL