Nowość w Inter Cars

Nowość w Inter Cars

Aplikacja Inter Cars Expo 2017


Inter Cars stworzył dla wszystkich odwiedzających 16.Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów specjalną aplikację mobilną. Inter Cars Expo 2017 ma za zadanie ułatwić zwiedzanie przestrzeni targowej i korzystanie z atrakcji. Funkcjonalność aplikacji jest imponująca.

Główną zaletą Inter Cars Expo 2017 jest możliwość szybkiego wyszukiwania wystawców, z uwzględnieniem podziału posiadanego przez nich asortymentu. To bardzo duże ułatwienie, biorąc pod uwagę przestrzeń, na jakiej zostanie zorganizowana impreza. Również dlatego twórcy aplikacji zdecydowali się umieścić w niej mapę z dokładnym rozkładem poszczególnych stoisk oraz zaimplementować szczegółową agendę dotyczącą wszelkich spotkań i atrakcji.

Ponadto znaleźć w niej można szczegółowe informacje o dostawcach uczestniczących w Targach, wskazówki dotyczące dojazdu, kompletny program Inter Cars Motor Show wraz z materiałami video, a także agendy wszystkich konferencji i szkoleń.

Aplikacja ma możliwość wysyłania wiadomości push, służących do komunikowania o najważniejszych wydarzeniach i ewentualnych zmianach. Dzięki niej istnieje również możliwość spersonalizowania wcześniej wspomnianej agendy i zaznaczenie interesujących wydarzeń.

Aplikacja Inter Cars Expo 2017 jest bezpłatna i dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL