1000 DAF w DBK Rental

1000 DAF w DBK Rental

1000 DAF w usłudze wynajmu

Pod koniec lipca Grupa DBK przekazała tysięcznego DAF-a w usłudze wynajmu. Aktualnie DBK Rental posiada największą w Polsce flotę pojazdów holenderskiej marki dostępnych w wynajmie krótko- i długoterminowym.

Podczas uroczystego wydania w DBK Truck Center Wrocław firma Progress odebrała najnowszy model DAF XF 480 SSC. To jednocześnie pierwszy pojazd z nowej serii DAF Pure Excellence, który został przekazany przez DBK Rental.

Ponadto właściciel firmy, pan Paweł Wierzbicki, otrzymał bon paliwowy od firmy Shell Polska do realizacji na wszystkich stacjach marki. Od niedawna karty paliwowe euroShell są również dostępne w kompleksowej ofercie Grupy DBK.

DBK Rental w ramach Grupy DBK świadczy usługi najmu krótko- i długacoterminowego. Flotę do wynajmu zasila już 1600 jednostek jeżdżących – ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy oraz cysterny. W ostatnim czasie w ofercie pojawił się najnowszy model DAF XF, a już we wrześniu gama dostępnych pojazdów poszerzy się o kolejny segment – pojazdy dostawcze. Jak dotąd marka DAF dominuje we flocie DBK Rental. W chwili obecnej już 1000 pojazdów holenderskiej marki jest użytkowanych przez klientów Grupy DBK, co sprawia, że firma aktualnie posiada największą flotę pojazdów DAF do wynajmu w Polsce i jedną z największych w Europie.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL