Sierpniowa ofensywa

Sierpniowa ofensywa

Szkolenia Inter Cars

Inter Cars zaprasza do udziału w szkoleniach dla mechaników. W sierpniu przygotowana została szeroka lista szkoleń, skierowana zarówno do pracowników warsztatów, naprawiających auta osobowe, jak również tych, zajmujących się pojazdami ciężarowymi.

Szkolenia osobowe
Blisko 40 spotkań znalazło się na zaplanowanej przez Inter Cars liście szkoleń dla pracowników warsztatów osobowych. Przygotowano dla nich spotkania o charakterze technicznym, produktowo-technicznym i biznesowym. To szansa, by pogłębić swoją wiedzę z zakresu takich tematów, jak np. budowa i diagnostyka układów klimatyzacji samochodowych, naprawa automatycznych skrzyni biegów i napędów hybrydowych, naprawa nowoczesnych układów hamulcowych i wiele innych. Szkolenia odbywać się będą na terenie całej Polski, m.in. w Łodzi, Ełku, Sandomierzu, Staszowie, Cząstkowie Polskim, czy Libertowie.

W sierpniu w trasie będzie również Show Car. Specjalna ciężarówka Inter Cars, w której odbywają się bezpłatne szkolenia, odwiedzi w tym miesiącu Łomżę. Mechanicy będą mieli okazję skorzystać w niej z bezpłatnych szkoleń z takiej tematyki, jak np.: Zapobieganie uszkodzeniom silnika i układu paliwowego, budowy i zasady działania elektropneumatycznych układów hamulcowych czy poprawny montaż oraz pierwsze uruchomienie sprężarki klimatyzacji.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL