Podnosimy swoje kwalifikacje

Podnosimy swoje kwalifikacje

Lipcowa lista szkoleń Inter Cars

 

Dobra wiadomość dla wszystkich mechaników, którzy w czasie lata pragną podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności. W lipcu Inter Cars przygotował dla nich interesujące szkolenia, które pomogą usystematyzować oraz poszerzyć posiadaną wiedzę.

W lipcu Dział Szkoleń Inter Cars przygotował kilka ciekawych propozycji, skierowanych do mechaników naprawiających samochody osobowe. W tym miesiącu zaplanowane aktywności odbędą się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Cząstkowie Polskim, a także w filiach Inter Cars w Krakowie, Rzeszowie, Ostrowie Wielkopolskim, Swarzędzu oraz w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu. Wiodącymi tematami, które zostaną poruszone podczas tych spotkań, będą kwestie związane z budową i diagnostyką klimatyzacji samochodowych, sieci transmisji danych w pojazdach samochodowych czy dotyczące Testera CDIF/3.

Specjaliści z rynku ciężarowego również będą mieli okazję pozyskać nową wiedzę z segmentu swojej specjalizacji. Dla nich będzie dostępny Show Car - specjalna ciężarówka Inter Cars, w której organizowane są bezpłatne szkolenia techniczne i produktowe, dotyczące rynku ciężarowego. Będzie ona czekać na nich w Jarocinie przy fili Inter Cars przy ulicy Wrocławskiej 108.

Mechanicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę z takich tematów, jak m.in.: samodzielna diagnoza możliwych powodów uszkodzenia silnika, uszczelki głowicy oraz naprawa głowic, zapobieganie uszkodzeniom silnika w pojazdach ciężarowych, budowa i zasada działania elektropneumatycznych układów hamulcowych czy zapobieganie, ochrona silnika i układu paliwowego.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL