Najlepsze serwisy wybrane

Najlepsze serwisy wybrane

Continental wybrał najlepsze serwisy oponiarskie 2016 r.

Continental już po raz siódmy nagrodził najlepsze w Polsce serwisy oponiarskie należące do sieci Conti360°, które znacząco wyróżniły się rzetelnością i profesjonalizmem w relacjach z klientami flotowymi.

Ranking najlepszych serwisów oponiarskich w Polsce jest przygotowywany co roku na podstawie audytu przeprowadzonego wśród partnerów serwisowych należących do sieci Conti360° oraz w oparciu o ocenę współpracy warsztatów z klientami. Na podstawie otrzymanych wyników, Continental wyłonił serwisy wyróżniające się najwyższym standarem usług przyznając nagrodę „Serwis Roku” oraz dwa dodatkowe wyróżnienia – "Fair Play” dla serwisów czynnie wspierających rozwój sieci oraz „Debiut Roku” dla najlepszych warsztatów, które dołączyły do sieci Conti 360° w 2016 roku.

W tym roku tytuł Serwis Roku 2016 sieci Conti360° otrzymało pięć najlepszych serwisów z każdego regionu operacyjnego w Polsce : Pneumaster z Brzezia w regionie południowo-wschodnim, Active z Gdańska w regionie północno-wschodnim, JMK z Poznania w regionie północno-zachodnim, Dr Felga (Marek i Marek) z Wałbrzycha w regionie południowo-zachodnim, po raz drugi z rzędu, Gas Truck z Łowicza w regionie centralnym, już po raz trzeci z rzędu.

Za aktywny udział w rozwijaniu sieci Conti360° oraz profesjonalizm w relacjach z klientami wyróżnienia „Fair Play” trafiły do serwisów: Korzonek z Radzionkowa, w regionie południowo-wschodnim, Elear z Gorzowa Wielkopolskiego, w regionie północno-zachodnim, Gumiland z Lubina, w regionie południowo-zachodnim, Opony u Darka z Marysina, w regionie centralnym.

Nagrodę „Debiut Roku” dla najlepszych serwisów oponiarskich, które w ubiegłym roku przystąpiły do sieci Conti360°, przyznano: ArtMech z Krzewentu, w regionie północno-wschodnim oraz Best Drive Mrotek z Piły, w regionie północno-zachodnim.

- Serwisy oponiarskie zrzeszone w sieci Conti360° wyróżniają się nie tylko profesjonalną obsługą, ale także fachową wiedzą, dlatego nasi klienci flotowi bez obaw powierzają im nawet najtrudniejsze zadania. Zaufanie klientów to ogromna nagroda dla warsztatów, a my w Continental nagradzamy je dodatkowo za najwyższy standard oferowanych usług – powiedział Łukasz Tymoszczuk, menedżer sieci Conti360° w Continental Opony Polska.

Conti360° to sieć serwisów oponiarskich działająca w 25 krajach w Europie, która gwarantuje profesjonalną obsługę flot pojazdów ciężarowych. Wszystkie serwisy zrzeszone w Conti360° świadczą usługi w oparciu o pięć modułów, dzięki którym floty mogą dopasować ofertę do specyfiki prowadzonej działalności. W ciągu 7 lat od uruchomienia sieci w Polsce do programu dołączyło już ponad 240 serwisów partnerskich.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL