Rodzina w komplecie

Rodzina w komplecie

Nowy MAN TGE już dostępny w Polsce

 

W dniu 28.06.2017 w siedzibie firmy MAN Truck & Bus Polska w Wolicy obyło się uroczyste otwarcie pierwszego w Europie salonu sprzedaży MAN TGE. Przecięcie wstęgi było również sygnałem do rozpoczęcia sprzedaży samochodów dostawczych MAN TGE w Polsce. W uroczystości tej udział wzięli przedstawiciele MAN Truck & Bus AG z Monachium, Roland Schacht, odpowiedzialny za Region Europy Wschodniej oraz Denis Affeld kierujący pionem MAN VAN, jak również przedstawiciele zarządu MAN Truck & Bus Polska.

Uroczystemu otwarciu salonu sprzedaży samochodów dostawczych MAN TGE towarzyszyła prezentacja pojazdów, porównanie z konkurencją oraz jazdy testowe.

W kolejnych dniach (29.06-01.07) w blisko 20-tu punktach sprzedaży pojazdów MAN TGE odbywały się Dni Otwarte, podczas których o zaletach no-wego samochodu mogli przekonać się zaproszeni klienci.

Samochody dostawcze MAN TGE pochodzące z rodziny samochodów cięża-rowych MAN występuje w różnych wersjach i w połączeniu z indywidualnymi zabudowami nadaje się do wykorzystania w niemal każdym rodzaju transportu.

Wprowadzając na europejski rynek nowy model TGE firma MAN Truck & Bus stała się dostawcą pełnej gamy pojazdów ciężarowych. Zastosowane w nim rozwiązania wyznaczają nowy standard w segmencie samochodów dostawczych. MAN TGE wyróżnia się takimi elementami wyposażenia w standardzie jak:klimatyzacja, asystent hamowania awaryjnego (sam zatrzyma pojazd), fotel comfort, oświetlenie ledowe kabiny i ładowni, system Start & Stop z odzyskiem energii, elektryczne sterowane szyby i lusterka , centralny zamek, asystent ruszania pod góre, kierownica z regulacją w dwóch płaszczyznach, gwarancje mobilności + serwis 7/24 w przypadku awarii na drodze.

MAN TGE oferowany jest w wersji furgonu, przeszklonego pojazdu kombi oraz podwozia z kabiną pojedynczą i podwójną. Ponadto klient będzie mógł wybierać spośród: dwóch rozstawów osi, trzech wysokości dachu i trzech długości pojazdu. Objętość przestrzeni ładunkowej może wynieść nawet do 18,4 m³. Do wyboru są również wszystkie rodzaje napędu: na oś przednią, na oś tylną z kołami pojedynczymi lub bliźniaczymi oraz na 4 koła, przy czym napęd 4x4 jest zdecydowanie najtańszym takim rozwiązaniem na rynku.

Oferowane są również nowe skrzynie biegów: 2 sześciobiegowe manualne i 2 automatyczne 8 biegowe (pełny automat – przekładnia hydrokinetyczna).

MAN TGE po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany podczas targów Budma w lutym 2017.

- Reakcja na nowy pojazd TGE spełniła, a wręcz przekracza nasze oczekiwania. Zwłaszcza wieloletni klienci MAN przyjęli nasz nowy produkt z ogromnym zadowoleniem, gdyż dzięki temu w przy-szłości będą mogli otrzymać od jednego producenta wszystkie potrzebne do pracy pojazdy użytkowe - wyjaśnia Grzegorz Rogalewicz, kierujący pionem TGE w MAN Truck & Bus Polska.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL