Nowa kabina sypialna G

Nowa kabina sypialna G

Kabiny Scania nowej generacji

 

Oferta kabin pojazdów Scania nowej generacji dosłownie rośnie w oczach. Nowa kabina sypialna G jest dostępna w następujących wysokościach: niska, standardowa i wysoka. To dobra wiadomość dla klientów, którzy z powodu masy pojazdu, jego wysokości lub kosztów poszukują kabiny o doskonałej widoczności, zamontowanej na ramie niżej i zapewniającej wygodniejszy dostęp do wnętrza.

Kabina G20 uzupełnia ofertę kabin sypialnych R20 i S20, zaprezentowanych w ubiegłym roku z myślą o transporcie długodystansowym. G20 to rozwiązanie dla klientów, którzy oczekują obszernego wnętrza i wysokiego komfortu pracy. Trzy serie kabin pojazdów Scania nowej generacji tworzą razem gamę, której możliwości specyfikacji i różnorodność nie ma sobie równych na rynku.

– Kabinę sypialną G20 prezentujemy jako pierwszą, kabina dzienna pojawi się w dalszej kolejności. Stanowi ona ważne uzupełnienie oferty dla klientów, którzy oczekują niżej położonego wejścia do kabiny. To wielofunkcyjne rozwiązanie, które sprawdzi się przy realizacji różnorodnych zadań. Kabina G jest przydatna w szerokiej gamie zastosowań, a jej aerodynamiczny kształt z pewnością sprawdzi się w transporcie długodystansowym – komentuje Björn Fahlström, Vice President, Product Management, Scania Trucks.

Kabina G20 występuje w trzech wariantach wysokości: niskim, standardowym i wysokim (Highline). W dwóch z nich wysokość sufitu została zwiększona w porównaniu z obecną gamą kabin P/G/R. Niski wariant pozostał bez zmian, na czym skorzystają na przykład klienci przewożący samochody lub używający zabudów, które zajmują przestrzeń nad kabiną. Wewnętrzna wysokość kabiny standardowej została zwiększona o 10 cm, a wersji Highline o 16 cm.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL