Przed wakacjami na szkolenie

Przed wakacjami na szkolenie

Inter Cars przygotował na czerwiec bogatą ofertę szkoleń dla mechaników.

 

W czerwcu Inter Cars organizuje ponad 40 szkoleń dla mechaników, zajmujących się naprawą samochodów osobowych. Przygotowano dla nich spotkania o charakterze technicznym, produktowo-technicznym i biznesowym. To szansa, by pogłębić swoją wiedzę z zakresu takich tematów, jak np.: wymiana sprężarek, naprawa nowoczesnych układów hamulcowych, układy klimatyzacji, wymiana oleju w skrzyniach biegów, ocena stanu technicznego opon, elementy zawieszenia i układów kierowniczych, odpowiednia filtracja w pojazdach silnikowych i diagnostyka nowoczesnych układów zasilania silników Diesla. Szkolenia odbywać się będą na terenie całej Polski, m.in. w Stalowej Woli, Pruszczu Gdańskim, Szczecinie, Siedlcach, Augustowie, Zamościu, Wrocławiu, Swarzędzu czy Częstochowie.

W czerwcu w trasie będzie również Show Car, czyli specjalne ciężarówki Inter Cars, w których odbywają się bezpłatne szkolenia techniczne i produktowe, dotyczące rynku ciężarowego. Tym razem dojadą one do filii Inter Cars w Pruszczu Gdańskim, Długołęce, Lublinie, Rzeszowie i Augustowie. Mechanicy będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych szkoleń z takiej tematyki, jak np.: systemy oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych, układy oczyszczania spalin Euro 6, prawidłowa praca silnika czy budowa i zasada działania elektropneumatycznych układów hamulcowych. Ponadto jedno z czerwcowych szkoleń odbędzie się również w Centrum Szkoleń Inter Cars. To spotkanie będzie dotyczyć układów oczyszczania spalin Euro 6.

Jakość usług szkoleniowych oferowanych przez Inter Cars została potwierdzona certyfikatem SUS 2.0. Aktualny kalendarz szkoleń na każdy miesiąc można znaleźć na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje