Czternasta edycja Solutrans Trade Fair

Czternasta edycja Solutrans Trade Fair

Renault Trucks ogłasza swoją obecność

 

Renault Trucks potwierdziło uczestnictwo w czternastej edycji Solutrans Trade Fair, targach międzynarodowego transportu drogowego i transportu miejskiego, które odbędą się w Lyonie-Eurexpo w dniach 21-25 listopada 2017 r. Na swoim stoisku o powierzchni 700 m2 producent wystawi pojazdy dalekobieżne, budowlane i dystrybucyjne oraz będzie promować swoją sieć serwisową i dystrybucyjną.

Podczas tej 14-stej edycji targów Solutrans, Renault Trucks wystawi swoje pojazdy na stoisku o powierzchni 700 m2, będzie promować swoją sieć serwisową i dystrybucyjną, a także ofertę TruckPlus (pojazdy używane).

Sieć Renault Trucks obejmuje 310 punktów sprzedaży i punktów serwisowych we Francji – jeden punkt co 50 kilometrów. - Renault Trucks ma najrozleglejszą sieć we Francji - powiedział Philippe Gorjux, Dyrektor Sprzedaży w Renault Trucks France. - Dobre kontakty z klientami oraz rozpoznawalna jakość naszych usług to niekwestionowana przewaga, która jest dopełnieniem usług powiązanych i technologii dostępnych w naszej ofercie. Korzystają z nich już wszyscy nasi klienci.

Jean-Jacques Marty, przewodniczący grupy dealerów Renault Trucks (GAC), dodał: - Siłą sieci Renault Trucks jest nie tylko jej zasięg geograficzny, ale także fachowość specjalistów pracujących w tej sieci, w tym 8.000 ekspertów przeszkolonych przez producenta, gotowych do pomocy naszym klientom. Jestem dumny, że mogę na bieżąco wspierać dealerów Renault Trucks w ich interesach i rozwoju.

Stanowisko Renault Trucks będzie się znajdować w Hali 4 wystawy.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL