Osiemsettysięczna ciężarówka wyprodukowana

Osiemsettysięczna ciężarówka wyprodukowana

Przekazana Grupie Pigeon

 

6 kwietnia 2017 r. podczas ceremonii w zakładzie produkcyjnym Renault Trucks w Bourg-en-Bresse, Thierry Pigeon, Dyrektor Zarządzający Grupą Pigeon, otrzymał kluczyki do ciężarówki C430 8x4 od Prezesa Renault Trucks, Bruno Blina. Ten wyjątkowy pojazd to osiemsettysięczna ciężarówka wyprodukowana przez Renault Trucks na linii produkcyjnej w Bourg-en-Bresse, która działa od 1964 roku.

Ten osiemsettysięczny pojazd C430 8x4 z betoniarką dołączył do floty Pigeon złożonej z 500 ciężarówek.

- Grupa Pigeon posiada już kilkaset pojazdów Renault Trucks. Wiem, że możemy polegać na ich jakości, niezawodności i solidności rok po roku - powiedział Thierry Pigeon, Prezes Grupy Pigeon. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wydajności paliwowej i technicznych innowacji nowej oferty Renault Trucks, jak również komfortu i łatwości prowadzenia pojazdów. Te ciężarówki to najlepsze środowisko pracy dla naszych kierowców.

Podczas ceremonii Bruno Blin stwierdził: - Bourg to wyjątkowe miejsce. Od 1964 roku zakład wytwarzał pojazdy, które spełniały najbardziej wygórowane wymagania profesjonalistów takich jak Grupa Pigeon. Nasza zdolność do dostarczania dokładnie tego, co oczekuje rynek wynika z bliskich relacji z naszymi klientami. Podczas ceremonii Bruno Blin podziękował Kertrucks, dealerowi Renault Trucks w Bretanii, który współpracuje z Grupą Pigeon.

Zakład produkcyjny Renault Trucks w Bourg-en-Bresse powstał w 1964 roku. 1.400 pracowników zakładu produkuje dziennie 120 ciężarówek dalekobieżnych, budowlanych i budowlanych ciężkich (typu T, C i K). Renault Trucks ma jeszcze trzy zakłady produkcyjne we Francji: w Lionie, Limonges i Blainville-sur-Orne.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL