Flotowe Trendy 2017

Flotowe Trendy 2017

Samochody użytkowe i dostawcze

 

Nerwem współczesnej gospodarki są pojazdy użytkowe. Niektóre spełniają tylko podstawową rolę transportową, jednak coraz częściej można spotkać samochody przystosowane do wykonywania ściśle określonych zadań. Podczas konferencji FLOTOWE TRENDY 2017 – SAMOCHODY UŻYTKOWE I DOSTAWCZE, powiemy o trendach w zarządzaniu, finasowaniu, użytkowaniu, przyszłości w napędach, nowych technologiach i telematyce oraz adaptacjach i zabudowach flot samochodów dostawczych / użytkowych w firmach?

Zapraszamy do udziału w konferencji targowo-networkingowej z cyklu Flotowe Trendy - SAMOCHODY UŻYTKOWE I DOSTAWCZE, która odbędzie się 21 czerwca w Hotelu Sangate Airport (dawniej Gromada) w Warszawie.

W gronie wybitnych specjalistów, zastanowimy się jaka jest przyszłość aut z silnikami Diesla, które dzisiaj stanowią większość flotowego taboru. Czy obecnego „króla” zdetronizuje benzyna, gaz lub napęd elektryczny?
Zaproszeni do udziału w konferencji eksperci podpowiedzą, jak ustrzec się błędów popełnianych przy zakupie, doborze i adaptacji samochodów użytkowych oraz w jakim kierunku podążają oferty finansowania takich usług.

Z szeregu tematów, które pojawią się na tym ważnym branżowym spotkaniu, warto, także wyróżnić ten o trendach w światowej i europejskiej motoryzacji występujących w obszarze flot samochodów dostawczych/użytkowych i ich wpływie na rozwój tego segmentu w Polsce. Pokażemy tendencje w zakupach samochodów do flot oraz wyjaśnimy najistotniejsze problemy prawno-regulacyjne, w kontekście zarządzania podatkowego flotą samochodów w segmencie aut dostawczych/użytkowych.

Na konferencji Flotowe Trendy 2017 – SAMOCHODY UŻYTKOWE I DOSTAWCZE, ważne miejsce zajmie również telematyka. Branżowi eksperci wyjaśnią, co się zmienia w rozwiązaniach telematycznych wspierających zarządzanie parkiem samochodowym dedykowanym flotom dostawczym. Jakie obszary flotowej telematyki są dzisiaj newralgiczne w takich flotach i jakich zmiany należy tu oczekiwać?

Z uwagą obserwujemy rosnący potencjał flotowy usług wynajmu krótko i średnioterminowego samochodów użytkowych dlatego wskażemy najważniejsze trendy odpowiadające za dynamicznie rosnący ich udział w obrotach firm CFM oraz rent a car. Przedstawimy, także aktualne zagadnienia, dotyczące wybranych kwestii związanych z wartością rezydualną samochodów użytkowych we flocie. Kierunki właściwej identyfikacji, wyceny oraz prognozy przyszłej wartości flotowych pojazdów.

Tylko do 9 czerwca można zagwarantować sobie BEZPŁATNE uczestnictwo w konferencji FLOTOWE TRENDY 2017 – SAMOCHODY UŻYTKOWE I DOSTAWCZE. Niestety liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć ze zgłoszeniem swojego udziału. Szczegóły na stronie: www.flotowetrendy.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL