Nowsza i bogatsza flota Fraikin

Nowsza i bogatsza flota Fraikin
Powiększona o 110 nowych samochodów
 
Od połowy kwietnia park pojazdów Fraikin Polska, udostępnianych klientom w ramach wynajmu krótkoterminowego powiększa się o 110 nowych samochodów, w tym 60 chłodniczych. 
 
Branża dystrybucyjna w Polsce notuje systematyczny wzrost zapotrzebowania na chłodnie. Są one najbardziej pożądanym typem pojazdów na rynku wynajmu samochodów użytkowych. Szczególnie dotyczy to sezonu letniego, w którym Fraikin udostępnia klientom najwięcej aut.
 
W ramach nowej dostawy w skład floty Fraikin weszło: 15 sztuk nowoczesnych Mercedesów CITAN (atuty: nowoczesny design, znakomita jakość wykonania, prestiżowa marka), 10 Fiatów Doblo (niezawodność, cena odpowiednia do jakości, samochód sprawnie porusza się w warunkach miejskich, małe chłodnie), 50 Fiatów Ducato (ulubiony pojazd Klientów Fraikin, zabudowa odpowiednia dla wszystkich usługobiorców), 30 Iveco Daily z agregatami chłodniczymi, 5 DAF LF w zabudowie chłodniczej. 
 
Park pojazdów do wynajmu krótkoterminowego Fraikin Polska liczyć będzie po dostawie już ponad 800 samochodów, co stanowi najnowszą oraz największą flotę aut dostawczych, przeznaczonych do wynajmu krótkoterminowego w Polsce. 
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL