Niskopodwoziówki i silosy

Niskopodwoziówki i silosy
Kaessbohrer w budowlance
 
Kässbohrer w ramach prowadzonej sprzedaży proponuje bardzo atrakcyjną ofertę na naczepy do branży budowlanej.
Oferta obejmuje naczepy niskopodwoziowe, naczepy zbiornikowe typu Silos Leżący oraz Kipp Silos, naczepy cysterny do przewozu bitumu oraz paliw płynnych.
 
Kässbohrer to producent naczep i cystern z tradycją sięgającą 1893 roku. Na przestrzeni lat firma stopniowo poszerzała gamę oferowanych przez siebie pojazdów, opracowując coraz doskonalsze projekty. Skrupulatnie analizowane uwagi użytkowników były stopniowo wdrażane w produkcję. W efekcie naczepy Kässbohrer mają dziś sprawdzoną, przetestowaną we wszystkich możliwych warunkach konstrukcję, która nie boi się wyzwań – im trudniej tym lepiej.

W seryjnej produkcji są pojazdy od dwu do ośmioosiowych o ładowności przekraczającej 100 ton. Każda z nich może być dostarczona w kilku wariantach wykonania – z rampami najazdowymi lub bez, osiami stałymi lub skrętnymi.
 
Rozciągane ramy i dodatkowe platformy ładunkowe pozwalają  uzyskać ponad 21 metrów długości ładunkowej. Naczepy z zagłębianą podłogą na wysokość zaledwie 300 mm tzw. „tiefbett” mogą przewozić ładunki o wysokości 3.000 mm bez przekraczania dopuszczalnej wysokości. Dzięki użyciu najwyższej jakości stali typu S700 MC naczepy są wyjątkowo trwałe przy stosunkowo niskiej masie własnej.
 
Kässbohrer, jak przystało na producenta dbającego o potrzeby różnych klientów, nie zapomniał również o przewozach płynnych i sypkich, zwracając szczególną uwagę na branżę budowniczą. Warto wspomnieć o naczepach do transportu materiałów sypkich takich jak cement, pyły, granulaty, ziarno, mąka, cukier i inne. Wszystkie pojazdy tego typu produkowane są z aluminium przez co uzyskiwana jest niska masa własna. W ofercie znajdują się zarówno silosy leżące tzw. cementonaczepy o pojemności od 30 do 40 m3 jak również silosy samowyładowcze, z podnoszonym zbiornikiem o pojemności od 40 do 90 m3. Nowoczesna konstrukcja zapewnia sztywność i wytrzymałość pojazdu, jak również szybki rozładunek, co korzystnie wpływa na efektywność eksploatacji. Firma produkuje szeroką paletę pojazdów zbiornikowych, w tym cysterny do mas bitumicznych, cysterny do przewozu substancji chemicznych, a także do przewozu artykułów spożywczych.
 
Zgodnie z przyjętą przez Kässbohrer’a filozofią nie znajdziemy tu rozwiązań tymczasowych, prowizorycznych czy niskokosztowych. Wszystkie podzespoły pochodzą tylko i wyłącznie od cenionych producentów. Nad hamulcami i stabilizacją pojazdu na drodze zawiadują systemy WABCO czy Knorr’a. Do produkcji wykorzystywana jest doskonała stal pochodząca ze Szwecji, której to renomy nie trzeba dodatkowo potwierdzać.
 
To wszystko powoduje, że naczepy niskopodwoziowe oraz cysterny Kässbohrer są wyjątkowo odporne na warunki eksploatacji, które w tym segmencie transportu są czynnikiem kluczowym. Wbrew pozorom trwałość i odporność na warunki eksploatacji nie spowodowała wzrostu masy własnej pojazdu, jest na porównywalnym a często niższym poziomie niż naczep marek konkurencyjnych. Efekt ten został uzyskany dzięki lepszym materiałom i optymalizacji konstrukcji pojazdu.
 

Wyszukiwarka

Informacje