Funclub ma najnowocześniejsze autokary w Polsce

Funclub ma najnowocześniejsze autokary w Polsce
Biuro podróży Funclub zaprezentowało nowy standard podróżowania
 
Spektakularna premiera nowego autokaru Platinum pokazała, że innowacje w turystyce autokarowej są możliwe. Funclub wzbogacił się o dwa Irizary i8 w standardzie, którego do tej pory nie było w naszym kraju.
 
Hiszpańskie Irizary i8 zostały zaprojektowane na specjalne zamówienie. Autokary posiadają zwiększone przestrzenie między fotelami, których jest zaledwie 42. Odległość między fotelami wynosi 1,2 m (zamiast 78 cm). Fotele posiadają rozkładane podnóżki, które umożliwiają położenie się podczas podróży. Wysoka jakość wykończenia i skórzane wnętrze, dostęp do Wi-Fi na terenie UE, gniazdka elektryczne 230 V, porty USB, indywidualne zestawy multimedialne i ekspres ciśnieniowy to udogodnienia, które tworzą nowe realia. To pierwsze autokary Funclubu, które nie są w żółtych barwach.
 
Biuro podróży Funclub zachwyciło rozmachem wydarzenia. Widowisko Sfery Platinum było transmitowane na żywo w social media. Wyjątkowego piękna nadała obecność najpiękniejszych Polek, Pauliny Maziarz (Miss Polski 2016), Patrycji Pabis (Miss Polski Nastolatek 2016), Aleksandry Wilińskiej (Pierwsza Wicemiss Polski Nastolatek 2016) i Karoliny Banach (Miss Eco Poland 2017). Zaproszona została również Madeline Gavi, która uwieczniła autokar Platinum na niezwykłym szkicu. Niebawem pojawi się w sieci specjalny Videoblog artystki z premiery.
 
Podczas premiery biuro podróży Funclub współpracowało z pionierami technologicznych rozwiązań. Na scenie wykorzystano interaktywny ekran parowy, dzięki któremu można było dotknąć obrazów wyświetlanych w przestrzeni. Swoją premierę miał również system liniowy X2 od Electro-Voice, który zapewnił nagłośnienie niespotykane dotychczas w polskich realiach.
 
Biuro podróży Funclub gwarantuje ekskluzywne podejście do turystyki autokarowej. Autokarom Platinum zostały przygotowane dedykowane programy wycieczek. Zwiększone przestrzenie wnętrza przekładają się na mniejszą ilość współpasażerów i kameralne grupy. W ofercie Platinum obowiązuje podwyższony standard hoteli, brak nocnych przejazdów oraz unikatowy program.
 
Prezes Zarządu Funclub, Piotr Sućko mówi: Bycie liderem to duża odpowiedzialność. Ciągłe wyzwania i śmiałe inwestycje, które musimy podejmować to duże ryzyko. Jesteśmy jednak przekonani, że warto. Nasze najnowsze autokary w standardzie Platinum są tego najlepszym dowodem. Podczas premiery usłyszeliśmy wiele zachwytów i gratulacji. Cieszy nas, że klienci i branża doceniają nasze starania. Nowe technologie umożliwiają wprowadzanie nowych rozwiązań. Pewne jest, że będziemy z nich nieustannie korzystać. Standard Platinum wyznacza kierunek, którym będziemy podążać, by sprostać potrzebom naszych klientów. By je wyprzedzać.
 

Wyszukiwarka

Informacje