Grupa Wróbel wygrywa

Grupa Wróbel wygrywa
Dealer Roku 2017 Mercedes-Benz Trucks 
 
12 kwietnia odbyło Spotkanie Właścicieli i Prezesów Firm Dealerskich Mercedes-Benz z całej Polski. W tym roku wyjątkowo wszyscy przedstawiciele niemieckiej marki spotkali się we Wrocławiu, w nowym salonie Grupy Wróbel – największym tego typu obiekcie w Europie Środkowo-Wschodniej. Jak zawsze zwieńczeniem konferencji była uroczysta gala Dealer Roku, podczas której przyznawane są nagrody dla najlepszych dealerów w całej sieci. W tym roku zwycięzcą w segmencie samochodów ciężarowych została właśnie Grupa Wróbel. Spółka otrzymała prestiżowy tytuł Dealera Roku 2017 Samochody Ciężarowe. Warto podkreślić, że w tej kategorii firma wygrała już po raz czwarty. Nagroda jest wyróżnieniem dla całego działu, obejmując sprzedaż i serwis.
 
Grupa Wróbel to obecnie dziewięć oddziałów marki Mercedes-Benz, zlokalizowanych w pięciu województwach, z czego aż w pięciu lokalizacjach firma posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych.
 
Tytuł Dealera Roku to nagroda wielopłaszczyznowa, bowiem o jej przyznaniu decyduje szereg składowych. W trakcie oceny brane są pod uwagę m. in.: wskaźniki wzrostu i realizacji planów sprzedażowych, wskaźniki serwisowe i wyniki finansowe. Uwzględniane są także wyniki badań satysfakcji klienta.
 
Grupa Wróbel wygrała spośród 11 dealerów samochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Polsce.
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL