Sześćsetny DAF dla firmy REGESTA S.A.

Sześćsetny DAF dla firmy REGESTA S.A.
Do grupy pojazdów z logiem REGESTY dołączyło kolejne 25 ciągników 
 
DAF XF 460 FT SSC Low Deck – w tym sześćsetny już pojazd tej marki we flocie firmy.
 
Uroczystość przekazania pierwszej partii ze 100 zamówionych sprawdzonych i docenianych przez branżę ciągników DAF XF Euro 6 odbyła się w podkrakowskich Mogilanach, w siedzibie autoryzowanego dealera DAF Firmy Wanicki. Na ręce Rafała Kwietnia – Prezesa Zarządu REGESTA S.A. – kluczyki do nowych 25 pojazdów marki DAF przekazał Renaud Dehillotte – European Sales Director DAF Trucks NV oraz Wiesław Wanicki – właściciel i założyciel firmy Wanicki. Jednym z odebranych ciągników jest sześćsetny samochód marki DAF zakupiony przez REGESTA S.A.
 
- Holenderska firma dostosowuje swoją ofertę do naszych potrzeb, oferując krótkoterminowy najem pojazdów, co idealnie wpisuje się w naszą politykę związaną z czasem eksploatacji pojazdu. Istotna jest także pełna przewidywalność kosztów eksploatacyjnych, jaką możemy uzyskać, zawierając kontrakty serwisowe z firmą DAF. Nasze długoletnie doświadczenia decydują o tym, że DAF ma dominującą pozycję w naszej flociemówił Rafał Kwiecień, Prezes Zarządu REGESTA S.A.
 
– Zarząd firmy REGESTA podejmuje bardzo przemyślane decyzje oparte na liczbach i faktach, takich jak całkowity koszt użytkowania, a to właśnie ten obszar, w którym mówimy wspólnym językiem. TCO, komfort użytkowania, niskie spalanie – to wszystko wartości, które mają znaczenie zarówno dla branży, jak i dla nas jako producenta pojazdów ciężarowych. Cieszę się, że DAF mógł przyczynić się do rozwoju firmy REGESTA. Jestem przekonany, że ten sześćsetny DAF, którego dziś przekazujemy, to jednocześnie pierwszy z wielu kolejnych, które w przyszłości będą ciężko pracować dla REGESTA S.A.podsumował Renaud Dehillotte – European Sales Director DAF Trucks NV.
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL