Polska firma zdobywcą prestiżowej nagrody ESTA Awards 2017

Polska firma zdobywcą prestiżowej nagrody ESTA Awards 2017
Rozstrzygnięcie najbardziej prestiżowego konkursu w branży transportu nienormatywnego w całej Europie. 
 
Wśród laureatów po raz pierwszy w historii znalazła się polska firma – statuetkę w kategorii transportu powyżej 120 ton zdobyła firma MTD Skuratowicz.
 
Coroczna gala ESTA Awards 2017 jest miejscem spotkania około 400 osób związanych z transportem ciężkim, którzy podczas oficjalnej kolacji mają okazję podziwiać najbardziej spektakularne transporty i prace dźwigowe. Już sam status finalisty konkursu jest powodem do dumy, a wydarzeniem bez precedensu była nominacja 4 polskich firm. W tegorocznej edycji w swoich kategoriach nominowane zostały: ZTE & ZTE Katowice, Peter-Star Sp. z o.o. i Sp. – Sp.K., MTD Skuratowicz oraz Portowy Zakład Techniczny. To wielkie wyróżnienie dla każdej z firm oraz dla całej branży w naszym kraju.
 
Wczorajszy wieczór był okazał się triumfem firmy MTD Skuratowicz, która wybrana została przez międzynarodowe jury i pokonała takie marki jak ALE, Collett & Sons Ltd czy Hareket.  Firma została nominowana w kategorii transportu powyżej 120 ton za transport reaktora. 
 
Zwycięstwo polskiej firmy skomentował obecny na gali Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego.
 
- To niesamowity sukces dla samej firmy, jej właścicieli i pracowników, którzy po raz kolejny pokazali, że potrafimy realizować transporty na najwyższym, europejskim poziomie. To również zwycięstwo całej branży w naszym kraju, bo warto pamiętać, iż nominowane zostały jeszcze 3 polskie firmy. Każdy z nich jest członkiem naszego stowarzyszenia, co daje nam dalszą motywację do pracy i pokazuje, że mamy potencjał i możliwości działania na ogromną skalę. Serdeczne gratulacje dla laureata i finalistów. Każda z nominacji to ogromny sukces i prestiż dla firmy, co świadczy o najwyższej jakości świadczonych usług - powiedział Łukasz Chwalczuk.
 
Kolejne spotkanie ESTA odbędzie się w październiku w Krakowie, natomiast nagrody ESTA Awards 2018 rozdane zostaną w Paryżu.
 
Przeczytaj też:
Ciężarówka taranuje pięć mostów na drodze do Hamburga

Kierowca ciężarówki na A23 najwyraźniej nie docenił wysokości swojego pojazdu. Rezultat to pięć uszkodzonych mostów.

 

Zakaz jazdy dla pojazdu z ładunkiem nienormatywnym

Inspektorzy Transportu Drogowego z Gdańska, podczas obowiązywania zakazu ruchu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton, patrolowali drogi pomorza sprawdzając, czy kierowcy przestrzegają tych przepisów.

Transport dużych szyb

Go Logis, polska firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym, dla jednego z klientów z branży budowlanej zrealizowała ostatnio kolejne ciekawe zlecenie transportu drogowego.

Rynek transportowy w Polsce 2016

Co, jak i dokąd transportujemy bada Oferteo.pl DHL transportował most z Polski do Danii

DHL Global Forwarding z sukcesem zrealizował transport mostu stalowego z Polski do Danii. Sztuka transportu, transport sztuki

Transport nietypowych ładunków to jedna ze specjalizacji doświadczonego zespołu DSV. Uroczyste wydanie ciągników dla Leo-Sped

W białostockim oddziale Grupy DBK, autoryzowanego dealera DAF-a, odbyło się uroczyste przekazanie 6 ciągników siodłowych DAF XF podlaskiej firmie Leo-Sped. Madonna na zlocie Master Truck

Utalentowana skandalistka, znana i od wielu lat niezmiernie popularna piosenkarka, a właściwie je wiernie odtworzony, ponad czterometrowy wizerunek, pojawi się w Polskiej Nowej Wsi k/Opola już 18 lipca będąc jedną z największych atrakcji tegorocznego zlotu tuningowanych ciężarówek. MAN Trucknology® Days 2013

W dniach 15-16 marca 2013 roku podczas imprezy "MAN Trucknology Days 2013" w Monachium MAN zaprezentował ponad 150 gotowych do przetestowania pojazdów ciężarowych.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje