Aluminium...

 Aluminium...
...kompromis między wagą a wytrzymałością
Konstruktorzy KH-KIPPER bezustannie dążą do połączenia indywidualnych oczekiwań użytkowników wywrotek z technologicznymi możliwościami. Cel jest jeden: spełnić dzisiejsze i przyszłe wymagania klientów. Optymalny kompromis pomiędzy wagą a wytrzymałością zachowano w aluminiowych zabudowach KH-KIPPER.
Tylnozsypowe zabudowy aluminiowe KH-KIPPER, podobnie jak stalowe, cechuje duża trwałość i odporność na zużycie. Do ich produkcji używa się wysokogatunkowego i trudnościeralnego aluminium. Przy podłodze 8 mm i burtach 6 mm taka skrzynia z ramą i plandeką Marcolin® waży zaledwie 2 500 kg! Waga stalowego odpowiednika z podłogą 5 mm i burtami 4 mm sięga średnio 3,9 - 4 t. Charakterystyczny kształt skrzyni zapobiega pozostawaniu przewożonego materiału wewnątrz przestrzeni ładunkowej oraz skraca czas rozładunku.
Praktyczne rozwiązania zawsze ułatwiają obsługę i komfort pracy. Przeznaczona do transportu sypkich materiałów wywrotka, została wyposażona w elektryczny, zdalny system zwijania plandeki Marcolin na ścianie czołowej zabudowy.
Ciekawym i zwiększającym bezpieczeństwo elementem wyposażenia jest kamera cofania, która uruchamia się automatycznie po włączeniu wstecznego biegu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL