Dostawcy przemysłu motoryzacyjnego spotkają się w Sędziszowie Młp.

Dostawcy przemysłu motoryzacyjnego spotkają się w Sędziszowie Młp.
Miasto będzie gospodarzem pierwszego w tym roku spotkania Dywizji Dostawców.
 
Firmy z sektora motoryzacyjnego zwiedzą m.in. zakład producenta filtrów - PZL Sędziszów S.A.
Członkowie Polskiej Izby Motoryzacji oraz firmy zaprzyjaźnione związane z sektorem dostawców motoryzacyjnych spotkają się w dniach 25-26 kwietnia w Sędziszowie Młp. Uczestnicy będą zwiedzać zakłady produkcyjne PZL Sędziszów (producent wszelkiego rodzaju filtrów) oraz Gumat (producent gumowych i gumowo-metalowych uszczelnień technicznych). W programie zaplanowano również spotkanie z przedstawicielami działu zakupów, a także dwa seminaria tematyczne, m.in. o najnowszych wyzwaniach i trenach cenowych w branży motoryzacyjnej.
 
Bardzo się cieszę, że to ważne spotkanie, dedykowane firmom z sektora przemysłu motoryzacyjnego, odbędzie się właśnie w firmie PZL Sędziszów. Dla naszego zakładu będzie to znakomita okazja do zaprezentowania specyfiki działalności i przybliżenia procesów produkcyjnych osobom, które doskonale znają i rozumieją branżę automotive. Tego rodzaju wymiana doświadczeń i informacji jest w naszym środowisku niezmiernie ważna, pomaga przyspieszyć pewne działania i umożliwia nawiązanie kooperacji biznesowych. Liczę, że podczas XXV Spotkania Dywizji Dostawców stworzymy płaszczyznę aktywnego dialogu i współpracy – mówi Adam Sikorski, Prezes Zarządu PZL Sędziszów S.A.

Spotkanie Dywizji Dostawców odbędzie się już po raz 25. Jego organizatorem jest Polska Izba Motoryzacji. Szczegóły oraz program wizyty są dostępne na stronie Organizatora.
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL