Nowy pojazd w firmie betoniarskiej BML

Nowy pojazd w firmie betoniarskiej BML
Renault Trucks dostarczył pojazd C8X4 Tridem
 
 
W lutym br. na terenie zakładu Renault Trucks w Lyonie, dyrektor BML (Béton des Monts du Lyonnais), Philippe Ville, odebrał z rąk kierownika sprzedaży Renault Trucks France, Christopha Deshayesa, kluczyki do pojazdu Renault Trucks C8x4 Tridem. Pojazd ten jest przeznaczony do pracy na budowach w obszarach miejskich, a dokładniej przy projekcie budowy parkingu samochodowego Saint-Antoine w Lyonie.
 
Pojazd Renault Trucks C8x4 Tridem posiada krótki rozstaw osi mierzący 3200 mm oraz czwartą oś kierowaną, która zmniejsza promień skrętu do 900 mm, co jest wartością mniejszą o 10% w porównaniu do klasycznych pojazdów 8x4 i znacznie zwiększa manewrowość pojazdu.
 
- Najważniejszą dla nas kwestią było przenoszenie materiałów, stąd nasze zapotrzebowanie na pojazd zaprojektowany z myślą o obsłudze miejskich projektów, do których standardowe pojazdy budowlane mają często utrudniony dostępwyjaśnia Philippe Ville.
 
Dla Renault Trucks ważne jest, aby oferta kierowana do klientów była w pełni dopasowana do rodzaju ich działalności. Pojazd Renault Trucks C8x4 Tridem stanowi idealną odpowiedź na wymagania firm betoniarskich, głównie dzięki mieszalnikowi o pojemności 9 m3.

-Zawieszenie pneumatyczne w tym pojeździe zapewnia kierowcom wyjątkową wygodę obsługi, pozwalając im na łatwe i automatyczne podnoszenie pojazdu w celu ustawienia zasobnika betonu - wyjaśnia Dyrektor BML, Philippe Ville. Kiedy pojazd nie jest załadowany, tylna oś kierowana zmniejsza pobór paliwa oraz redukuje zużycie opon, a gdy jest załadowany – znacząco zwiększa przyczepność pojazdu.
 
BML posiada flotę 200 samochodów ciężarowych, w których skład wchodzą głównie pojazdy Renault Trucks.

- Jesteśmy wierni tej marce od lat. Doceniamy jakość pojazdów oraz wygodę nowych kabin. Obecność lokalnej sieci oraz jakość usług posprzedażowych są równie ważnymi kryteriami [naszego wyboru - dodaje Philippe Ville. - To logiczny wybór, biorąc pod uwagę, że firma Renault Trucks również ma swoją siedzibę w regionie Lyonu.
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL