Nowość od Thermo King

Nowość od Thermo King
Bezemisyjny i całkowicie elektryczny agregat chłodniczy 
 
Nowy agregat B-100 30 ma dodatkową funkcję ogrzewania elektrycznego i zapewnia najwyższą wydajność na ostatnim etapie łańcucha logistycznego.
 
Thermo King, producent rozwiązań dotyczących kontroli temperatury w transporcie przeznaczonych do różnych zastosowań mobilnych, marka Ingersoll Rand, poszerza ofertę przyjaznych dla środowiska, cechujących się wysoką sprawnością agregatów B-Series dla małych samochodów ciężarowych i dostawczych, wprowadzając na rynek agregaty B-100 30. Nowe bezsilnikowe agregaty zasilane z pojazdu wyposażono w dodatkową funkcję ogrzewania, a wszystko to z zachowaniem małych rozmiarów i z właściwą dla całej serii wysoką wydajnością. 
 
- Nowe modele B-100 30 i cała oferta w pełni elektrycznych urządzeń B-Series to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują wydajnych agregatów do dostaw "na ostatnim odcinku”, takich jak dowozy do domów lub przewóz wyrobów farmaceutycznychmówi Eneko Fernandez, lider zarządzania produktem Thermo King. - Brak silnika wysokoprężnego daje przewoźnikom elastyczność potrzebną podczas dostaw miejskich, w strefach niskiej emisji i przyczynia się do obniżenia ogólnych kosztów eksploatacji. 
 
Bezemisyjne agregaty B-Series zasilane są bezpośrednio z akumulatora samochodu. Nadają się do samochodów wyposażonych w fabryczną klimatyzację, nie wymagają zestawu napędowego ani modyfikacji pojazdu, a cienki, montowany pod sufitem parownik pozwala uzyskać większą przestrzeń ładunkową. Nowe agregaty B-100 30 mają dodatkową funkcję ogrzewania, co zapewnia stałe chłodzenie i ogrzewanie elektryczne. Funkcja ogrzewania działa niezależnie od silnika pojazdu i temperatury otoczenia.
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL