MAN ProfiDrive Tour 2017

MAN ProfiDrive Tour 2017
Świat transportu staje się bardziej złożony i stawia przed kierowcami zawodowymi coraz większe wymagania odnośnie bezpiecznego i ekonomicznego prowadzenia pojazdów ciężarowych. MAN wychodzi naprzeciw tym potrzebom oferując swoje usługi w zakresie szkoleń.
W dniu 13.03 br. dwa charakterystyczne pojazdy ciężarowe w barwach ProfiDrive® wyruszyły z siedziby firmy MAN Truck & Bus Polska w Wolicy w objazd po Polsce.
Rozpoczął się ProfiDrive® Tour 2017 - cykl spotkań we wszystkich stacjach serwisowych MAN, w czasie których trenerzy Akademii MAN przedstawiać będą zasady jazdy ekonomicznej pojazdami marki MAN. Prezentacja składać się będzie z części teoretycznej oraz jazd testowych.
Proponowany przez MAN ProfiDrive® trening ekonomicznej jazdy pogłębia wiedzę i praktyczne umiejętności kierowcy, co w efekcie przynosi wymierne korzyści w postaci: obniżenia zużycia paliwa, wydłużenia żywotności zespołów jezdnych i układu napędowego, zmniejszenia kosztów eksploatacji,jazdy przyjaznej dla środowiska naturalnego, redukcji zużycia elementów podlegających okresowej wymianie.
ProfiDrive® Tour 2017 to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą MAN zarówno w zakresie szkoleń jak również w zakresie oferty produktowej pojazdów ciężarowych i usług posprzedażnych. Wszystkie prezentacje odbywać się będą w stacjach serwisowych MAN w godzinach 10:00-15:00. Udział w nich jest bezpłatny.
Objazd zakończy się 14.06 br. Dokładny wykaz dat i miejsc, gdzie odbędą się prezentacje dostępny jest na stronie  MAN Trucker’s World Polska na Facebooku.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL