Zmiany w firmie spedycyjnej

Zmiany w firmie spedycyjnej

STH Cargo zmienia nazwę

STH Cargo, polska firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym zmieniła nazwę na Go Logis. Jednocześnie rozpoczęła wdrażanie nowej strategii rozwoju, ukierunkowanej na rozszerzenie zakresu usług logistycznych i znaczące wzmocnienie pozycji na polskim i międzynarodowym rynku spedycyjno - transportowym.

- Zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy firmy w ważnym dla nas momencie. Po ponad 7-letniej obecności na rynku, zdobyliśmy bogate doświadczenie i know-how, pozyskaliśmy wielu klientów. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że jeśli chcemy konkurować z największymi firmami logistycznymi, nie możemy stać w miejscu, musimy się dynamicznie rozwijać. Nowa nazwa firmy - Go Logis i hasło "Zawsze na dobrej drodze“, którego autorami są nasi pracownicy, podkreśla specjalizację, sposób działania i kierunek, w którym konsekwentnie zmierzamy. Chcemy być jedynym operatorem logistycznym wybieranym przez naszych klientów. Będziemy więc rozszerzać ofertę, szczególnie w zakresie drogowego transportu drobnicowego, wzmocnimy spedycję lotniczą i morską. Nastawiamy się także na transport kombinowanymówi Grzegorz Szenejko, założyciel i właściciel Go Logis.

Wyróżnikiem Go Logis na rynku spedycyjno - transportowym będzie obsługa tzw. "trudnych kierunków“, czyli rynków wschodnich, byłych krajów WNP i bliskowschodnich. Firma, odpowiadając na potrzeby klientów, będzie rozszerzać zasięg geograficzny o kolejne kraje w Europie, Azji i na świecie.

- O naszym sukcesie zawsze będą decydowały wysoka jakość obsługi oraz indywidualne podejście do klientów. Dlatego planujemy zwiększyć zatrudnienie, rozbudowując zespół spedytorów międzynarodowych i przedstawicieli handlowych podsumowuje Grzegorz Szenejko.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL