BusStore Show 2017

BusStore Show 2017

Niesłabnące zainteresowanie autobusami używanymi


Zainteresowanie autobusami z pierwszej i drugiej ręki jest niezmiennie wysokie. Najlepszym dowodem tego są zorganizowane już po raz czwarty międzynarodowe targi BusStore Show, które odbyły się 3 i 4 lutego 2017 r.

Blisko 1000 gości z 21 krajów przybyło na teren BusStore Center w Neu Ulm. Tegoroczna oferta – obejmująca 250 pojazdów, począwszy od minibusa aż po autobus piętrowy – przewyższyła ubiegłoroczny poziom o ok. 80 egzemplarzy.

Wielkość sprzedaży starannie sprawdzonych i wyremontowanych autobusów ekspozycyjnych wszystkich popularnych marek i typów konstrukcyjnych zbliżona była do poprzedniego roku. Tegoroczna nowość: gościom zwiedzającym teren wystawy udostępniono w tym roku możliwość szybkiego i łatwego pobrania na smartfony wszystkich ważniejszych danych oglądanych eksponatów.

Dla Ulricha Basterta, dyrektora ds. marketingu, sprzedaży i obsługi klienta Daimler Buses, BusStore Show jest ważnym elementem skutecznej promocji autobusów używanych: - Zainteresowanie naszymi ofertami było bardzo duże. Naszym gościom w Neu-Ulm zaprezentowaliśmy bogaty asortyment sprawnych technicznie autobusów z każdego przedziału cenowego. BusStore Show także i w tym roku stworzyło wyjątkową okazję¬ do interesujących rozmów z ekspertami marki autobusów używanych a także pracownikami naszych marek Mercedes-Benz, Setra i Omniplus w luźnej, niemal rodzinnej atmosferze.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL