Nowość w ofercie Inter Cars

Nowość w ofercie Inter Cars

W ostatnim czasie Inter Cars rozpoczął współpracę z producentem opon marki Royal Black.

Opony azjatyckich producentów, głównie chińskich, ale także indyjskich i indonezyjskich, zdobywają coraz większy udział w rynku europejskim i polskim. Według informacji jednego z wiodących europejskich producentów udział W rynku opon z dalekiego wschodu może wynosić około 10%. Oczywiście za ten stan rzeczy odpowiada duży popyt na tanie ogumienie.

Opona to bardzo skomplikowany produkt, do budowy którego używa się m.in. stali, gumy syntetycznej, gumy naturalnej (kauczuku), włókien aramidowych, nylonowych czy rayonowych. Niezbędne jest utrzymywanie wysokich standardów jakości podczas całego procesu produkcyjnego, dlatego product managerowie Inter Cars stale poszukują najlepszych dostawców na całym świecie. Chińskie fabryki, z którymi spółka nawiązuje współpracę, oferują produkty coraz lepszej jakości. Wdrażają politykę wysokich standardów produkcji, kontroli jakości, dbałości o otoczenie i pracowników.

W ostatnim czasie Inter Cars rozpoczął współpracę z producentem opon marki Royal Black, firmą Weifang Goldshield Tire Co., Ltd. Jej siedziba znajduje się w prowincji Weifang, w mieście Shandong Dongying. Firma została założona w 1991 roku i jest najstarszym oraz największym producentem opon w regionie. Zakład zatrudnia ponad 1300 pracowników, z których ponad 200 to wysokokwalifikowani inżynierowie, technicy i kadra zarządzająca. Potencjał fabryki to prawie 2 miliony opon rocznie, produkowanych zgodnie z wysokimi standardami jakości potwierdzonymi uzyskaniem niezależnych certyfikatów: Compulsory Product Certification (Chińska Obowiązkowa Certyfikacja Produktów), China’s product quality of security certification (Chiński certyfikat bezpieczeństwa produktów). Wysoką jakość potwierdzają także honorowe tytuły nadawane przez federacje konsumentów. Główną marką opon produkowaną przez Weifang Goldshield Tire Co., Ltd. jest Royal Black, dostępny w ofercie Inter Cars.

Dodatkową zaletą opon Royal Black jest 24-miesięczna gwarancja udzielana bezpośrednio przez Inter Cars. Jakakolwiek wada fabryczna towaru nie zmusza kupującego do kłopotliwego niejednokrotnie kontaktu z producentem. Wszystkie formalności można załatwić lokalnie.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL