Nowości 2017 r.

Nowości 2017 r.

Feber rozpoczął rok od nowości


Sieradzka fabryka pojazdów Feber Sp. z o.o. znów zaskakuje nowościami. W odpowiedzi na potrzeby klientów, firma wprowadziła ulepszenia, które są dostępne w modelu 2017.

Od stycznia klienci mogą zakupić naczepy, w których zastosowano ślizgi prowadnic otworu zbożowego z polietylenu. Dzięki temu rozwiązaniu korzystanie z tzw. "szybra” jest jeszcze łatwiejsze. „Szyber” oraz skrzynka narzędziowa będą dodatkowo zabezpieczone kłódkami z szyfrem, co znacznie utrudni ingerencję osób trzecich.

Dodatkowo od nowego roku naczepy marki Inter Cars są wyposażone we wsporniki zderzaków antyrowerowych pokryte magnelisem. Jest to innowacyjna powłoka metaliczna gwarantująca ochronę nawet w najbardziej surowych warunkach atmosferycznych.

Pozostałe nowości to zmiana korby zwijającej plandekę, zastosowanie dodatkowego podświetlenia konsoli bocznej (tylko skrzynie typu box), zabezpieczenie części połączeń śrubowych ramy zaślepkami z plastyku oraz specjalne "podświetlenie” logotypu w tylnej części ramy, co dodatkowo poprawia widoczność naczepy przez innych użytkowników drogi.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL