Najlepsza baza pod zabudowy kamperowe

Najlepsza baza pod zabudowy kamperowe

Model Ducato wybrany już dziesiąty rok z rzędu

Czytelnicy niemieckiego branżowego magazynu "Promobil" nagrodzili Ducato prestiżowym tytułem "Najlepsza baza pod zabudowy kamperowe 2017”, potwierdzając tym samym sukces modelu, który jest liderem w swoim sektorze: wystarczy powiedzieć, że tylko w ostatnich dwóch latach udział Ducato w rynku europejskim był bezwzględnie dominujący - 3 na 4 sprzedane kampery wykonane są na bazie Ducato.

Doskonała passa Ducato dalej trwa i model dołącza do swojej kolekcji nowe międzynarodowe wyróżnienia: po raz dziesiąty z kolei zdobył, pokonując ważnych konkurentów, prestiżowy tytuł "Najlepsza baza pod zabudowy kamperowe 2017", przyznany przez Czytelników „Promobil", niemieckiego magazynu branżowego, który od ponad 25 lat stanowi rodzaj barometru mierzącego trendy w branży kamperów. Wyróżnienie, które potwierdza zaufanie, jakim klienci obdarzyli model Ducato marki Fiat Professional.

Fiat Ducato, jako bazie pod zabudowy dla licznych wariantów kamperów różnych producentów, ponownie utrzymał przewagę nad konkurencją podobnych mu pojazdów. Roberto Fumarola, dyrektor FCA EMEA ds. sektora kamperów i Bernd Wachtel, dyrektor działu zabudów w FCA Germany AG, odbiorą nagrodę podczas ceremonii, która odbędzie się na targach CMT w Stuttgarcie, największych otwartych dla publiczności targów w Europie poświęconych turystyce i rekreacji.

Ducato, model będący symbolem marki Fiat Professional, utrzymał w 2016 roku pozycję lidera w segmencie "duży furgon" (od 2,8 do 4 ton) i był najlepiej sprzedającym się samochodem na trzynastu rynkach oraz w branży kamperów. Obecnie, trzy na cztery kampery zabudowane są właśnie na bazie Ducato, które w ostatnich dziesięciu latach zostały wybrane przez ponad 500 000 rodzin.

Sukces, za którym stoi 35 lat doświadczenia: od 1981 do dzisiaj, ulepszano wyposażenie, czyniąc go punktem odniesienia w swoim segmencie, prawdziwym trendsetterem oferującym ponad 10 000 wariantów i sprzedawanym w ponad 80 krajach całego świata. Model globalny i punkt odniesienia w swojej kategorii.

Baza pod zabudowę kamperową Ducato została zaprojektowana i opracowana wspólnie z najważniejszymi europejskimi producentami kamperów, oferując najlepsze z możliwych rozwiązań zintegrowanych z podwoziem i częścią mieszkalną.

Przeczytaj też:
Samochody dostawcze po wakacjach

W grupie samochodów dostawczych do 3,5 t w sierpniu 2018 r. według analiz PZPM przygotowanych na podstawie wstępnych danych CEP, przybyło 5210 szt. nowo zarejestrowanych pojazdów.

Nowa intestycja Fiata

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) inwestuje w bielską fabrykę silników FCA Powertrain. Debiut Ducato

Szósta generacja przyczynia się do wzrostu firmy Fiat Chrysler Automobiles w sektorze lekkich samochodów dostawczych. Pierwsze rejestracje samochodów osobowych i dostawczych we wrześniu 2014

Analizy PZPM na podstawie wstępnych danych Centralnej Ewidencji Pojazdów (MSW). Nowy Ducato - premiera w Polsce

Wkrótce w polskich salonach pojawi się nowy Fiat Ducato. Będzie to już 6. generacja tego popularnego samochodu. Nowy Fiat Ducato

Nowy Fiat Ducato to najnowsza odsłona bestsellera, który przez 33 lata, przez 5 generacji, udowadnia, że jest najlepszym kompanem w podróży i partnerem w pracy dla ponad 2,6 miliona Klientów, którzy zdecydowali się na jego zakup od 1981 roku. Nowy Fiat Ducato

W dniu 12 maja, w Ośrodku Badawczym w Balocco (Vercelli), prasie międzynarodowej zostanie zaprezentowany Nowy Fiat Ducato, najnowsza wersja bestsellera, który od 33 lat, dzięki swoim 5 generacjom, zbiera nagrody i odnosi sukcesy handlowe, o czym świadczy ponad 2,6 miliona samochodów sprzedanych na świecie od 1981 po dzień dzisiejszy. Zamiast 3 przewoził 16 osób

Kutnowscy policjanci dzięki swojej czujności uniemożliwili dalszą jazdę kierowcy busa, który przewoził o 13 osób więcej niż pozwalały mu na to przepisy. Ujawniono papierosy za 1 mln zł

W dniu 19 lutego funkcjonariusze z Placówki SG w Terespolu (Nadbużański Oddział SG) ujawnili papierosy o wartości blisko 1 miliona zł.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL