Najlepsza baza pod zabudowy kamperowe

Najlepsza baza pod zabudowy kamperowe

Model Ducato wybrany już dziesiąty rok z rzędu

Czytelnicy niemieckiego branżowego magazynu "Promobil" nagrodzili Ducato prestiżowym tytułem "Najlepsza baza pod zabudowy kamperowe 2017”, potwierdzając tym samym sukces modelu, który jest liderem w swoim sektorze: wystarczy powiedzieć, że tylko w ostatnich dwóch latach udział Ducato w rynku europejskim był bezwzględnie dominujący - 3 na 4 sprzedane kampery wykonane są na bazie Ducato.

Doskonała passa Ducato dalej trwa i model dołącza do swojej kolekcji nowe międzynarodowe wyróżnienia: po raz dziesiąty z kolei zdobył, pokonując ważnych konkurentów, prestiżowy tytuł "Najlepsza baza pod zabudowy kamperowe 2017", przyznany przez Czytelników „Promobil", niemieckiego magazynu branżowego, który od ponad 25 lat stanowi rodzaj barometru mierzącego trendy w branży kamperów. Wyróżnienie, które potwierdza zaufanie, jakim klienci obdarzyli model Ducato marki Fiat Professional.

Fiat Ducato, jako bazie pod zabudowy dla licznych wariantów kamperów różnych producentów, ponownie utrzymał przewagę nad konkurencją podobnych mu pojazdów. Roberto Fumarola, dyrektor FCA EMEA ds. sektora kamperów i Bernd Wachtel, dyrektor działu zabudów w FCA Germany AG, odbiorą nagrodę podczas ceremonii, która odbędzie się na targach CMT w Stuttgarcie, największych otwartych dla publiczności targów w Europie poświęconych turystyce i rekreacji.

Ducato, model będący symbolem marki Fiat Professional, utrzymał w 2016 roku pozycję lidera w segmencie "duży furgon" (od 2,8 do 4 ton) i był najlepiej sprzedającym się samochodem na trzynastu rynkach oraz w branży kamperów. Obecnie, trzy na cztery kampery zabudowane są właśnie na bazie Ducato, które w ostatnich dziesięciu latach zostały wybrane przez ponad 500 000 rodzin.

Sukces, za którym stoi 35 lat doświadczenia: od 1981 do dzisiaj, ulepszano wyposażenie, czyniąc go punktem odniesienia w swoim segmencie, prawdziwym trendsetterem oferującym ponad 10 000 wariantów i sprzedawanym w ponad 80 krajach całego świata. Model globalny i punkt odniesienia w swojej kategorii.

Baza pod zabudowę kamperową Ducato została zaprojektowana i opracowana wspólnie z najważniejszymi europejskimi producentami kamperów, oferując najlepsze z możliwych rozwiązań zintegrowanych z podwoziem i częścią mieszkalną.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL