Pojazdy DAF w nowej flocie

Pojazdy DAF w nowej flocie

Pierwsze DAFy we flocie firmy BATIM

W siedzibie Firmy Wanicki, autoryzowanego dealera DAF w Mogilanach koło Krakowa, firma BATIM odebrała 8 ciągników siodłowych DAF XF 460 FT SSC. Są to pierwsze pojazdy DAF we flocie firmy, która składa się z 400 ciężarówek.

Nowe DAFy wyposażone zostały w największą kabinę Super Space Cab oraz niezwykle oszczędny silnik Paccar MX-13 o mocy 460 KM. Wyposażenie pojazdu obejmuje ponadto hamulec silnikowy MX Engine Brake oraz podwójne zbiorniki paliwa o pojemności 1 490 litrów. Użytkowanie pojazdów sfinansowane zostało przez fabryczną spółkę DAF – Paccar Financial Polska na zasadzie wynajmu wraz z kontraktem serwisowym DAF Multisupport eXtra Care.

Pani Barbara Edelmuller-Generaux, właścicielka firmy Batim, która wraz z współwłaścicielem panem Januszem Rembilasem odebrała pojazdy powiedziała, że firma od pół roku testowała samochody marki DAF, a kierowcy byli bardzo zadowoleni.

- Jestem pod wielkim wrażeniem jak kierowcy wypowiadali się na temat DAFa. Jeśli chodzi o wyposażenie w środku, o ułożenie schowków w kabinie, o samo łóżko i fotel dla kierowcy, który jest bardzo ważny. Kierowca spędza mnóstwo godzin za kierownicą, musi to być bardzo wygodny fotel. Jeśli kierowca jeździ komfortowo, to przekłada się to też na wyniki spalania i bezpieczną jazdę. - powiedziała Barbara Edelmuller-Generaux, właścicielka firmy Batim.

Firma Batim działa na rynku transportowym od 21 lat. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanego kontraktu. Mamy pełny kontrakt serwisowy DAF Multisupport i dla nas najważniejszą rzeczą jest oczywiście kompletna obsługa. W momencie, kiedy występuje problem i samochód ulega awarii, to my musimy mieć serwis 24 godziny, 7 dni w tygodniu na terenie całej Europy Zachodniej. I właśnie marka DAF zagwarantowała nam, że sprosta naszym wymaganiom i wymaganiom naszych klientów.podkreśliła właścicielka firmy.

Firma Batim w swojej flocie posiada 400 samochodów. Każdego roku dokupuje samochody i jak zaznaczyła pani Barbara Edelmuller-Generaux, w przyszłym roku ma również takie plany i zainteresowana jest poszerzeniem współpracy z firmą DAF. - Te pierwsze DAFy oczywiście wprowadzamy od razu do naszej flotypowiedziała.

Przeczytaj też:
Firma Girteka Logistics zamówiła kolejne 1500 ciężarówek DAF XF

W tym roku firma kupiła już 500 DAF-ów XF. Obecnie dokupiono jeszcze 1500. 

DAF Trucks promuje zawód kierowcy za pomocą filmu i w ten sposób zbiera pieniądze na potrzebujących 500. pojazd we flocie Batim to Mercedes-Benz Actros

Firma Batim inwestuje w nowoczesny tabor samochodów ciężarowych. Niedwano firmowa flota została zasilona 10 nowymi Actrosami.

DBK Truck Center w Suwałkach

Z początkiem października do sieci serwisowo-sprzedażowej DBK Truck Center dołączył 23. oddział. Obiekt w Suwałkach z autoryzacją DAF oraz IVECO jest już gotowy do przyjęcia pierwszych klientów.

Rejestracje samochodów ciężarowych - znowu padają rekordy

We wrześniu 2018 roku zarejestrowano 3169 pojazdów użytkowych pow. 3,5 t. To więcej o 12,7% niż przed rokiem i więcej o 40,8% niż w sierpniu br.

Części do Volvo kupisz w hurtowni

EUROPART - hurtownia części do samochodów ciężarowych poinformowała o wydaniu katalogu Volvo Truck.

Rejestracje samochodów ciężarowych - po sierpniu br.

Zakończył się drugi miesiąc z rzędu wakacyjnego obniżenia rejestracji samochodów ciężarowych.

Elektryczne ciężarówki DAF Trucks

Na targach IAA 2018 w Hanowerze DAF Trucks zaprezentował gamę elektrycznych ciężarówek.

Deklaracja emisji CO2 już od stycznia

DAF Trucks wprowadza w życie postanowienia rozporządzenia UE dotyczącego deklaracji emisji CO2 dla pojazdów ciężarowych.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL