DAF otrzymuje nagrody "2016 Commercial Fleet Awards”

DAF otrzymuje nagrody "2016 Commercial Fleet Awards”

DAF Trucks otrzymała trzy prestiżowe nagrody na tegorocznej ceremonii wręczenia nagród flotowych.

Razem z nagrodą DAF Trucks jako najlepszego producenta ciężarówek flotowych roku seria ciężarówek DAF LF została uznana za najlepsze miejskie samochody dostawcze, a seria DAF CF wygrała w kategorii najlepszych samochodów dystrybucyjnych. To już drugi rok z rzędu, w którym DAF Trucks wygrywa nagrodę Commercial Fleet Award zarówno za serię LF, jak i producenta ciężarówek flotowych roku.

W 2016 r. ceremonia wręczania nagród "Commercial Fleet Awards” odbyła się w hotelu Hilton Metropole w Birmingham.

– Nagrody te są dla nas niesłychanie cenne. Są one wyrazem uznania przez osoby zarządzające firmami transportowymi i managerów flot w Wielkiej Brytanii, że dogłębnie rozumiemy potrzeb branżypowiedział Richard Zink, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży i członek zarządu DAF Trucks N.V. – Nagrody podkreślają wysoką jakość naszych ciężarówek i usług, co przyczynia się do osiągnięcia najniższego kosztu eksploatacji i najwyższej efektywności transportowej, z czego nasi klienci wciąż czerpią korzyści. Nie bez powodu DAF od 20 lat jest rokrocznie wybierana czołową firmą na
rynku brytyjskim.

Komentując nagrodę "Truck Fleet Manufacturer of the Year” jury stwierdziło:
– Od jakości ciężarówek po niezrównaną pomoc serwisową DAF ITS, DAF zapewnia realizację wszystkich potrzeb flotowych firm transportowych. Ponadto sieć dealerów koncentruje się na jak najlepszej obsłudze swoich klientów. DAF jest punktem odniesienia dla całej branży samochodów ciężarowych.

Ostatnio seria ciężarówek DAF XF zdobyła tytuł ciężarówki flotowej roku i najlepszej ciężarówki roku odpowiednio w Wielkiej Brytanii i Polsce, a model CF otrzymał tytuł najlepszej ciężarówki dystrybucyjnej w ramach wyborów irlandzkiej ciężarówki roku.

Nagrody "Commercial Fleet Awards” to inicjatywa czołowego brytyjskiego magazynu flotowego "Commercial Fleet”.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL