Tematem KALENDARZA 2017 jest 25-lecie TEXA.

Tematem KALENDARZA 2017 jest 25-lecie TEXA.


To już dziesiąty rok współpracy Milo Manara z TEXĄ.

Tym razem mistrz z Verony został zainspirowany dwudziestą piątą rocznicą stworzenia firmy Texa. Kalendarz trafi do klientów posiadających umowę “TEXPACK” na aktualizację oprogramowania TEXA w Europie.

Doskonałe połączenie grafiki Milo Manara z tematyką TEXA, sprawdziło się również w tym roku - dziesiąty raz z kolei. Artysta w kalendarzu na 2017 rok wykorzystał motyw historycznego wydarzenia dla firmy: 25-lecia założenia TEXA.

Na ilustracji słynnego rysownika uchwycona została postać atrakcyjnej kobiety w momencie, gdy pisze szminką na lustrze napis: "25 lat TEXA". W lustrze odbija się obraz mechanika, który wykorzystuje w pracy najnowsze narzędzie diagnostyczne: AXONE Nemo, które swoją światową premierę miało podczas ostatniej edycji targów Automechanika we Frankfurcie i już cieszy się ogromną popularnością na rynku.

25 lat działalności obfitującej w osiągnięcia jest ogromnym sukcesem. Od momentu powstania w 1992 roku, TEXA nieprzerwanie projektuje narzędzia i oferuje usługi, które są w stanie nie tylko nadążać za innowacjami wdrażanymi przez producentów pojazdów, ale również przewidywać je. Taka myśl przyświecała właśnie twórcom AXONE Nemo, urządzenia gotowego na wyzwania przyszłości, które może podążać za rozwojem technicznym pojazdów przez wiele najbliższych lat. To sprzęt niezwykle wytrzymały, lekkki i poręczny, oraz odporny na silne uderzenia, w tym upadek do wody.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL