Świąteczne dary z Iveco

Świąteczne dary z Iveco

IVECO ogólnopolskim partnerem motoryzacyjnym Szlachetnej Paczki

Flota samochodów IVECO Daily jednego z najpopularniejszych aut dostawczych rozwiozła przed świętami paczki do potrzebujących rodzin z 65 miast i miejscowości w całym kraju.

Podczas tegorocznego finału Szlachetnej Paczki firma IVECO Poland wraz z autoryzowanymi dealerami IVECO wsparli projekt na skalę ogólnopolską, dzięki ścisłej współpracy z następującymi dealerami: Siltruck (Skoczów i Opole), Exmot (Bydgoszcz), Exmot (Toruń), Auto-Mobil (Wejherowo), ADF Auto (Wrocław), Pol-Car (Poznań), STC (Rzeszów), Uni Truck (Warszawa i Łódź).

Organizatorom Szlachetnej Paczki udostępniono flotę samochodów IVECO Daily wraz z dodatkową kartą paliwową. Samochody zostały wykorzystane podczas finału do dostarczenia paczek z magazynów bezpośrednio do potrzebujących rodzin. Współpraca miała zasięg ogólnopolski i nie powiodłaby się bez ciężkiej pracy wolontariuszy, którzy spisali się jako kierowcy pojazdów IVECO Daily, dbając o bezpieczny dowóz paczek do 65 miast i miasteczek w całym kraju.

- W tym roku postanowiliśmy wesprzeć Szlachetną Paczkę w dziedzinie, na której znamy się najlepiej. Było to możliwe dzięki dużemu poparciu i zaangażowaniu naszych dealerów w całej Polsce i ich bezpośredniej współpracy z wolontariuszami. Jesteśmy dumni, że IVECO Daily mógł wesprzeć projekt ostatniej prostej tej pięknej inicjatywy. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym pracownikom autoryzowanych Dealerów oraz pracownikom IVECO Poland za wsparcie i zaangażowanie - powiedział Tomasz Wykrota, Marketing Manager w IVECO POLAND.

W ramach wsparcia Szlachetnej Paczki samochody IVECO przejechały ponad 10 000 km, docierając do domów 165 rodzin w całym kraju. Logistyka akcji była na tyle skomplikowana, że zaangażowano w nią aż 120 wolontariuszy Szlachetnej Paczki oraz około 30 pracowników marki IVECO .

Projekt Szlachetna Paczka, jak co roku zakończył się sukcesem. Wszystkie potrzebujące rodziny otrzymały mądrą pomoc,stanowiące nieocenione wsparcie na dalszej drodze życia.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL