Logistyka na piątkę

Logistyka na piątkę

DTW Logistics laureatem prestiżowych wyróżnień

DTW Logistics, polski operator logistyczny o zasięgu międzynarodowym specjalizujący się w logistyce kontraktowej oraz transporcie i spedycji międzynarodowej otrzymał w ostatnim czasie dwa prestiżowe wyróżnienia. W listopadzie przyznano mu tytuł "Ambasadora marki KÖEGEL”, a w grudniu dyplom dla „Perspektywicznej firmy logistycznej” w ramach programu badawczego Operator Logistyczny Roku.

Pierwszą z nagród - statuetkę oraz tytuł Ambasadora marki KÖEGEL - DTW Logistics odebrał podczas gali zorganizowanej 24 listopada 2016 roku pod Warszawą. Nagrody ufundowała firma KÖEGEL oraz Grupa DBK – Generalny Importer KÖEGEL w Polsce.

Firma DTW Logistics jako operator logistyczny specjalizujący się nie tylko w logistyce kontraktowej ale i transporcie krajowym oraz międzynarodowym świadczący również specjalną usługę dla produktów przewożonych w temperaturze kontrolowanej – Fresh&Frozen, kładzie szczególny nacisk na jakość oraz niezawodność swoich pojazdów i terminowość dostaw. By spełniać najwyższe standardy firma już od dwóch lat współpracuje z Grupą DBK, która poza szerokim asortymentem naczep oraz części zamiennych, gwarantuje także usługi serwisowe. Przez ten czas DTW Logistics nabyło już kilkadziesiąt naczep znacznie poszerzając tym samym własną flotę nowoczesnych pojazdów. Kilka kolejnych zasili dział transportu DTW Logistics już w przyszłym roku.

- Chcąc spełniać najwyższe standardy naszych usług transportowych szczególnie dbamy o jakość pojazdów oraz naczep, którymi przewozimy towary naszych klientów. Dlatego też wybraliśmy do współpracy Grupę DBK, będącą Generalnym Importerem marki KÖEGEL w Polsce, która już od dwóch lat jest naszym dostawcą. Nagroda Ambasadora marki KÖEGEL stanowi dla nas potwierdzenie, że był to czas doskonałej współpracy, w trakcie której zbudowaliśmy bardzo dobre relacje biznesowe - powiedział Radosław Dudek, dyrektor zarządzający DTW Logistics.

Kolejne wyróżnienie i tytuł "Perspektywiczna firma logistyczna”, przyznane w ramach programu badawczego Operator Logistyczny 2016 - DTW Logistics odebrał w dniu 8 grudnia 2016 roku podczas uroczystej gali w Warszawie.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL