VIVE Transport

VIVE Transport

Nagroda w programie badawczym Operator Logistyczny Roku 2016

8 grudnia odbyła się XV jubileuszowa Gala Logistyki, na której tradycyjnie już prezentowane są wyniki programu badawczego Operator Logistyczny Roku. Spółka VIVE Transport zadebiutowała w przedsięwzięciu, zajmując miejsce w pierwszej dziesiątce rankingu generalnego. W imieniu spółki Wyróżnienie Honorowe dla Najlepszej Firmy Logistycznej Wśród Nowych Partnerów Programu odebrał Grzegorz S. Woelke – Prezes Zarządu VIVE Transport.

Najważniejszymi celami programu badawczego Operator Logistyczny Roku jest wskazanie najlepszych praktyk w logistyce, porównanie osiągnięć liderów branży, zdefiniowanie czynników decydujących o przewadze konkurencyjnej, a także wyróżnienie najlepszych na rynku operatorów usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Jego celem jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywania usług logistycznych.

- VIVE Transport oferuje swoim klientom zwinne łańcuchy dostaw budowane z zastosowaniem nadwozi wymiennych BDF. Nasze łańcuchy dostaw wkomponowują się w strategie naszych zleceniodawców, przyczyniając się do zwiększenia ich przewagi rynkowej i elastyczności przy zaspokajaniu potrzeb ich klientów. mówi Grzegorz S. Woelke, Prezes Zarządu VIVE Transport. O przyznaniu nagrody VIVE Transport zadecydowała trafna strategia i elastyczne podejście do klientów. Jest ona wyrazem zadowolenia wynikającego z jakości naszych usług. dodaje Woelke.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL