Mercedes-Benz Trucks zaprasza kierowców na kolorowe Mikołajki

Mercedes-Benz Trucks zaprasza kierowców na kolorowe Mikołajki

Od 6 do 8 grudnia w wybranych punktach Polski na kierowców ciężarówek czeka wiele atrakcji przygotowanych przez Mercedes-Benz Trucks.

Na drogach i parkingach coraz mocniej czuć gorączkę świątecznych przygotowań. Wszystkie prezenty, dekoracje i produkty na świąteczne dania muszą dojechać bezpiecznie na czas. Kierowcy nie mają łatwego zadania.

Z myślą o nich Mercedes-Benz Trucks przygotował w wybranych punktach przy najbardziej ruchliwych trasach mikołajkowe atrakcje. Od 6 do 8 grudnia kierowcy będą mogli zatrzymać się na rozgrzewający skandynawski glögg i wziąć udział w wielu prowadzonych przez cały czas trwania akcji konkursach. Ponieważ w każdym z nas jest trochę dziecka, bez względu na wiek, każdy może liczyć na prezent z logotypem Gwiazdy.

Swoją mikołajkową podróż po Polsce Mercedes-Benz Trucks zaczyna 6 grudnia w Nevada Center w Łagowie, gdzie dołączą do nas ambasadorzy TruckersLife. Kolejnego dnia odwiedzi Port Radomsko, a 8 grudnia zawita na Stację Orlen w Szumowie. Mikołaj i Śnieżynki z niespodziankami będą na Was czekać od godziny 11 do 17.

Dołącz do świątecznej ekipy Mercedes-Benz Trucks i odbierz swój prezent. Mikołaj nie pyta o wiek !

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL