Zintegrowany system do zarządzania flotą

Zintegrowany system do zarządzania flotą

Goodyear Proactive Solutions umożliwia monitorowanie pojazdów użytkowych w czasie rzeczywistym.

Goodyear Tire & Rubber Company wprowadził na rynek nową, transeuropejską usługę Goodyear Proactive Solutions. Jej głównym wyróżnikiem jest możliwość zarządzania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań telemetrycznych oraz analitycznych, działaniami realizowanymi przez pojedyncze pojazdy wchodzące w skład floty.

Zaawansowane algorytmy komputerowe, dane pochodzące z usług oferowanych przez Goodyeara dla operatorów flot oraz dokładny system raportowania umożliwia nowemu rozwiązaniu dla biznesu precyzyjnie zidentyfikować oraz rozwiązać kwestie związane z ogumieniem oraz bezpieczeństwem jeszcze przed ich wystąpieniem.

Usługa umożliwia operatorom flot monitorowanie w czasie rzeczywistym ich pojazdów oraz zamontowanych w nich opon. W rezultacie zyskują oni przewagę konkurencyjną, która w bezpośredni sposób przekłada się na wzrost zysków oraz większą elastyczność w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.

- Jesteśmy świadkami ogromnej zmiany systemowej, która w znaczący sposób wpływa na rynek działań realizowanych przez pojazdy komercyjne. W dobie cyfrowej ekonomii, zarówno klienci indywidualni, jak i firmy oczekują, że dostawy będą odbywały się szybciej, taniej i maksymalnie komfortowo. W rezultacie rynek tego rodzaju usług staje się bardziej zintegrowany i zautomatyzowany. Goodyear Proactive Solutions oferuje operatorom flot jednostopniowe i intuicyjne rozwiązanie, które umożliwi redukcję kosztów, przy jednoczesnej poprawie w zakresie czasu pracy, efektywności oraz zrównoważonego rozwojupowiedział Michel Rzonzef, wiceprezydent Goodyear w regionie EMEA odpowiedzialny za usługi dla pojazdów użytkowych.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL