PKS Płock Mobilis Group na dłużej z Wisłą

PKS Płock Mobilis Group na dłużej z Wisłą

Wisła Płock oraz PKS Płock, spółka będąca częścią Mobilis Group, przedłużyły umowę partnerską.

Kontrakt, który podpisano podczas konferencji prasowej w środę 16 listopada, obowiązywać będzie do końca czerwca 2017 roku. Na mocy nowej umowy firma PKS Płock Mobilis Group stała się partnerem technicznym płockiego Klubu, odpowiedzialnym za transport drużyny.

PKS w Płocku jest spółką należącą do Mobilis Group, czyli największej firmy transportowej w Polsce, z wieloletnią tradycją w przewozach pasażerskich w kraju i za granicą. To kolejny wspólny projekt Wisły i PKS Płock. Zgodnie z nową umową, partner płockiego Klubu, w zamian za ekspozycję reklamy na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, zaoferuje przewóz drużyny oraz sztabu szkoleniowego na mecze wyjazdowe Lotto Ekstraklasy.

Podczas konferencji zaprezentowany został nowy, komfortowy autokar przeznaczony dla drużyny. Nowoczesny pojazd utrzymany jest w eleganckiej stylistyce i barwach płockiej drużyny, łącznie z niebiesko-białymi emblematami Wisły Płock. Oprócz przewozu drużyny piłkarskiej, autokar promować będzie również klub oraz miasto podczas kursów dalekobieżnych oraz turystycznych zarówno w kraju, jak i poza granicami. Autokar będzie komfortowo wyposażony. Posiadać będzie regulowane fotele, klimatyzację, lodówkę, zasilanie 230V oraz dostęp do Internetu.

- PKS Płock Mobilis Group współpracuje z nami już od kilku sezonów. Cieszymy się, że nasz partner zdecydował się na przedłużenie umowy i że na kolejne mecze nasi zawodnicy będą mieli okazję podróżować nowym, komfortowym autokarempodkreślał wiceprezes Wisły Płock Tomasz Marzec.

Zadowolenia z podpisania nowej umowy nie krył również Piotr Kułaga, Prezes Zarządu PKS Płock Mobilis Group: - Cieszymy się, że będziemy mogli kontynuować współpracę z tak znamienitą marką piłkarską, jaką jest Wisła Płock. Jest nam miło, że w pewien sposób mieliśmy swój drobny udział w awansie Wisły do ekstraklasy w postaci zapewnienia komfortowych przejazdów drużyny na mecze. Mamy nadzieję, że dzięki nowej umowie pomożemy popularnym Nafciarzom w odnoszeniu kolejnych sportowych sukcesów.

Wisła Płock jest klubem, który ma duże potrzeby transportowe. W ramach dotychczasowej współpracy zawodnicy i sztab szkoleniowy Wisły Płock przebyli dotychczasowym autokarem dystans łącznie ok 90 tys. km. Pojazd służył drużynie i jej personelowi wspierającemu w trakcie ponad dwustu podróży.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL