Logistyczny rozwój

Logistyczny rozwój

Seifert planuje dwucyfrowy wzrost

Firma Seifert Logistics, zatrudniająca dziś 1400 pracowników w 37 oddziałach mogła w tym roku poszczycić się wysoką dynamiką wzrostu. Przedstawiciele zakładają, że przedsiębiorstwo zakończy rok 2016 ponadprzeciętnym wzrostem obrotów. W przyszłym roku firma planuje dalszy dwucyfrowy rozwój.

Seifert odnotował wzrost szczególnie w obszarze logistyki kontraktowej, logistyki dla motoryzacji oraz branży medycznej. Sukces wynika w dużej mierze z tzw. projektów sztandarowych. Zalicza się do nich projekt posprzedażowy u producenta samochodów sportowych, zaopatrzenie produkcji u producenta samochodów klasy premium, powiększenie o 18 000 miejsc paletowych magazynu części zamiennych na południowy-zachód od Ulm oraz zaopatrzenie produkcji wraz z sekwencjonowaniem u jednego z OEM w zakładzie w Rastatt. Pomyślnie przebiegające interesy i pozytywne prognozy pozwoliły również na powiększenie załogi o 40 procent.

Seifert Logistics to dynamiczna firma, która w przyszłym roku zamierza jeszcze bardziej zintensyfikować swoje działania. - Poprzez wprowadzone zmiany organizacji zbudowaliśmy fundament do dalszego, planowanego wzrostu w roku 2017podkreśla Harald Seifert, Prezes grupy Seifert.

Gdy Harald Seifert ponad 30 lat temu dobierał kolory do Coporate Identity firmy, wybór padł na niebieski, biały i czerwony obramowane szlachetną szarością. Barwy te doskonale symbolizują fachowość, solidność i dynamikę, cechy które od lat są wizytówką operatora logistycznego z Ulm.

Przeczytaj też:
Danone przedłuża współpracę z Kuehne+Nagel

Danone Sp. z o.o. przedłuża współpracę z Kuehne+Nagel w Polsce o kolejne siedem lat.

 

Telematyka w ciężarówce. Kierowco, co wie o tobie twój szef?

Narzędzia telematyczne pozwalają obecnie zebrać mnóstwo danych dotyczących każdego przejazdu samochodu ciężarowego.

 

myCEVA - cały proces logistyczny online

CEVA Logistics, wiodący globalny operator logistyczny, przyspieszył proces transformacji cyfrowej i uruchamia myCEVA, nową platformę transakcyjną, umożliwiającą nadawcom przesyłek zarządzanie online całym procesem transportowym.

 

Rusza program FM Open Lab dla młodych przedsiębiorców - logistyków

FM Logistic CE, wiodący operator logistyczny działający w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech, uruchamia program dedykowany start-upom. Inicjatywa nosi nazwę FM Open Lab i jest skierowana do przedsiębiorców, którzy chcieliby rozwijać swój produkt lub usługę w rzeczywistych warunkach biznesowych.

 

Sztuczna inteligencja w logistyce drogowej? To już działa

Kuehne + Nagel uruchomiło w Singapurze platformę cyfrową eTrucknow, wykorzystującą technologię sztucznej inteligencji.

 

Kierowca jak fotograf. Raben wprowadza bezdotykową obsługę dokumentów przewozowych

Usługa PCD dostępna jest od 4 maja.

 

Jak wzorowo radzić sobie z pandemią koronawirusa w logistyce. GEFCO Polska wprowadza zaostrzone procedury ochrony

GEFCO Polska wprowadziła szereg zmian dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowia pracowników i partnerów oraz zachowania ciągłości realizowania zleceń.

 

Branża magazynowa wobec kryzysu epidemii. Rokowania są pozytywne

W przeciwieństwie do branży automotive rynek magazynowy nadal się rozwija.

 

Przewoźnik na kontrakcie. Jakie korzyści daje współpraca z dużym operatorem logistycznym?

Współpraca przewoźnika z operatorem logistycznym to codzienność branży transportowej.

 

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje