Logistyczny rozwój

Logistyczny rozwój

Seifert planuje dwucyfrowy wzrost

Firma Seifert Logistics, zatrudniająca dziś 1400 pracowników w 37 oddziałach mogła w tym roku poszczycić się wysoką dynamiką wzrostu. Przedstawiciele zakładają, że przedsiębiorstwo zakończy rok 2016 ponadprzeciętnym wzrostem obrotów. W przyszłym roku firma planuje dalszy dwucyfrowy rozwój.

Seifert odnotował wzrost szczególnie w obszarze logistyki kontraktowej, logistyki dla motoryzacji oraz branży medycznej. Sukces wynika w dużej mierze z tzw. projektów sztandarowych. Zalicza się do nich projekt posprzedażowy u producenta samochodów sportowych, zaopatrzenie produkcji u producenta samochodów klasy premium, powiększenie o 18 000 miejsc paletowych magazynu części zamiennych na południowy-zachód od Ulm oraz zaopatrzenie produkcji wraz z sekwencjonowaniem u jednego z OEM w zakładzie w Rastatt. Pomyślnie przebiegające interesy i pozytywne prognozy pozwoliły również na powiększenie załogi o 40 procent.

Seifert Logistics to dynamiczna firma, która w przyszłym roku zamierza jeszcze bardziej zintensyfikować swoje działania. - Poprzez wprowadzone zmiany organizacji zbudowaliśmy fundament do dalszego, planowanego wzrostu w roku 2017podkreśla Harald Seifert, Prezes grupy Seifert.

Gdy Harald Seifert ponad 30 lat temu dobierał kolory do Coporate Identity firmy, wybór padł na niebieski, biały i czerwony obramowane szlachetną szarością. Barwy te doskonale symbolizują fachowość, solidność i dynamikę, cechy które od lat są wizytówką operatora logistycznego z Ulm.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL