Partnerskie stacje Shell w Europie

Partnerskie stacje Shell w Europie

Shell od wielu lat rozbudowuje sieć swoich stacji paliwowych zlokalizowanych w strategicznych punktach na drogowej mapie Europy.

Karty flotowe Shell umożliwiają wygodne i bezpieczne regulowanie kluczowych wydatków związanych z transportem nie tylko na stacjach paliw Shell, ale także na stacjach partnerskich nie tylko w Polsce ale i w całej Europie.

Aby zapewnić wygodę podróżowania na każdej trasie i możliwość bezgotówkowych transakcji kartami paliwowymi, Shell stale rozwija także współpracę z sieciami partnerskim. Dzięki temu liczba placówek akceptujących płatności kartami Shell obejmuje ponad 20 tyś. strategicznie zlokalizowanych obiektów w całej Europie.

Wśród stacji partnerskich akceptujących karty paliwowe Shell są m.in. ESSO, AVIA, Total, Topaz oraz Petrol. W Polsce są to stacje LOTOS. Wszystkie pomaga odszukać Internetowy lokalizator stacji Shell oraz stacji partnerskich akceptujących karty euroShell, który umożliwia łatwe i szybkie zaplanowanie trasy oraz znalezienie najbliższej stacji zgodnie z podanymi kryteriami wyboru. Lokalizator wskazuje również na terenie całej Europy stacje dedykowane dla transportu ciężkiego.

Warto wiedzieć, że od 1 lutego 2016 r. Shell zakończył współpracę z Esso we Włoszech, przez co płatność kartami paliwowymi euroShell nie będzie już na nich akceptowana. Jednak karty euroShell pozostają akceptowane przez około 3 000 stacji sieci Q8 we Włoszech. W pozostałych krajach akceptacja karty euroShell na stajach ESSO pozostaje bez zmian (m.in. Francja, Luksemburg, Norwegia, Belgia).

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL