Prestiżowa nagroda dla DAF CF

Prestiżowa nagroda dla DAF CF

Firma DAF Trucks otrzymała prestiżową nagrodę "Irlandzka Ciężarówka Roku" w plebiscycie "2017 Fleet Transport Awards" w Dublinie.

Uniwersalna ciężarówka dystrybucyjna CF, wyposażona w nowoczesny silnik PACCAR PX-7, została Irlandzką Ciężarówką Roku w kategorii "Distribution – Heavy Duty Rigid". Nagroda została wręczona podczas uroczystej kolacji w 10. rocznicę plebiscytu "Fleet Transport Awards".

Nagrodzona ciężarówka dystrybucyjna DAF CF 6x2 wyposażona jest w silnik PACCAR PX-7 o pojemności 6,7 litra wyróżniający się niezawodnością, trwałością i oszczędnością paliwa. W uzasadnieniu jury doceniło zalety małej masy silnika, dzięki której osiągnięto jedną z najlepszych nośności w branży. Jury podkreśliło, że bardzo dobrze wyposażona kabina dzienna jest przystosowana do potrzeb kierowców pracujących w sektorze dystrybucji, podobnie jak bardzo płynnie działająca automatyczna skrzynia biegów AS Tronic. Trzecia oś skrętna daje doskonałe możliwości manewrowania, co ma ogromne znaczenie w dystrybucji miejskiej i regionalnej.

- Gratulujemy firmie DAF Trucks nieustannego unowocześniania serii CF, w tym wprowadzenia silnika o mniejszej pojemności skokowej i dalszej poprawy specyfikacji przez dodanie m. in. takich zaawansowanych funkcji, jak Adaptive Cruise Control i Lane Departure Assistance. Ciężarówka DAF CF FAN z silnikiem PACCAR PX-7 ma znakomite podwozie, które łączy niską masę własną z doskonałą możliwością manewrowania. Takie połączenie spełnia oczekiwania wielu klientów z wymagającego sektora dystrybucji - skomentował Jarlath Sweeney, redaktor naczelny i prezes komisji oceniającej.

 

Na zdjęciu od lewej: Nicky Gill (dyrektor ds. sprzedaży DAF Distributors Ireland), Jarlath Sweeney (redaktor naczelny "Fleet Transport"), Robert Steele (Corcra Communication - sponsor), James Turner (DAF Trucks) i Marty Whelan (mistrz ceremonii).

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL